Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Rękawice Gumowe

Product was successfully added to your shopping cart.

Rękawice są propozycją dla wszystkich, którzy chcą ochronić dłonie przed szkodliwym działaniem detergentów oraz innych środków, mogących powodować podrażnienia na skórze. Co więcej, zapewniają doskonałą ochronę dłoni przed środowiskiem wilgotnym i mocno zanieczyszczonym. Rękawice ochronne polecamy nie tylko osobom o wrażliwej skórze, ale wszystkim, którzy chcą dbać o swoje dłonie podczas codziennych obowiązków.

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Rękawice ochronne VILEDA do prac porządkowych i nie tylko

Solidne rękawice ochronne to niezbędny gadżet, który jest niezastąpiony podczas wszelkich prac porządkowych w domu, ale równie dobrze sprawdzą się w ogrodzie lub na działce. Jest to dobra i sprawdzona ochrona codziennego użytku przed wszystkimi środkami chemicznymi, takimi jak: proszki do prania czy płyny czyszczące, ponieważ umożliwiają bezpieczną pracę, bez obawy o uszkodzenia skóry oraz paznokci.

Rękawice ochronne znajdują przychylność nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również wśród firm, profesjonalnych ekip sprzątających oraz pracowników fizycznych.

O zakupie odpowiednich rękawic warto pomyśleć jeszcze przed przystąpieniem do pracy, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie.

Dlaczego rękawice VILEDA ochronne są tak ważne?

Właściwie dobrane rękawice ochronne zabezpieczą Twoją skórę przed detergentami, zanieczyszczeniami, a także zarazkami obecnymi na czyszczonych powierzchniach. Jeśli planujesz wykorzystać je w trakcie prac w ogrodzie, zadziałają niczym bariera ochronna w kontakcie z ziemią, co dodatkowo wpłynie na wygląd Twoich paznokci.

Rękawice ochronne VILEDA – oferta sklepu Gardenowo

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę rękawic ochronnych, które charakteryzują się wytrzymałością, a ponadto, są to rękawice wodoodporne, dzięki czemu Twoje dłonie będą jeszcze bardziej bezpieczne.

Wśród propozycji sklepu Gardenowo znajdziesz rękawice w trzech rozmiarach, co ułatwi dobranie modelu idealnie przylegającego do dłoni. Wszystkie wykonane zostały z wysoko odpornego na rozciąganie i pęknięcia materiału, a do tego stanowią bardzo dobrą ochronę przed środkami czystości, detergentami, a także mikroorganizmami. Struktura rękawic umożliwia bezpieczne trzymanie mokrego lub śliskiego przedmiotu, a wyprofilowany kształt zapewnia pełną zdolność manualną.

Rękawice, które oferujemy sprawdzą się w zasadzie w każdej sytuacji – do prac domowych, w ogrodzie, w łazience i w kuchni. Elastyczny materiał nie krępuje ruchów, a wysoka odporność na uszkodzenia skutecznie zabezpiecza Twoje dłonie. Rękawice dostępne w naszym sklepie to sprawdzona jakość w atrakcyjnej cenie.