Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Grabie Ogrodowe

Product was successfully added to your shopping cart.

W zależności od tego, jak duży teren musimy ogarnąć, potrzebujemy nawet kilak rodzajów grabi ogrodniczych. Innych użyjemy do grabienia mokrych liści, innym z kolei do zebrania trawy. W naszym sklepie internetowym Gardenowo oferujemy grabie ogrodowe, które będą Ci służyć długie lata. Znajdziesz u nas grabie typu belka płaska, które charakteryzują się solidną konstrukcją i wytrzymałością. W zależności od potrzeb, możesz wybrać wersję z osiemnastoma zębami, szesnastoma lub dwunastoma. 

Ustaw kierunek malejący

   

14 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

14 produkt(ów)

Grabie ogrodowe - szeroki wybór

Każda osoba posiadająca ogród, nawet ten najmniejszy, doskonale wie, że niektóre narzędzia ogrodnicze są niezbędne. Ułatwiają one poszczególne prace, powalają zaoszczędzić czas i sprawiają, że dane czynności są po prostu przyjemniejsze. Akcesoriami tego rodzaju są bez wątpienia grabie. Sprzedajemy zarówno narzędzia wykonane ze stali, jaki z wytrzymałych, lekkich tworzyw. Bez względu na to, czy szukasz typowych grabi do siana, trawy czy liści, u nas są one dostępne.

Wytrzymałe grabie ogrodnicze - różne rodzaje

W naszym asortymencie znajdziesz również grabie taśmowe oburęczne, stalowe grabie do trawnika, grabie taśmowe do liści i nie tylko. Bardziej wymagającym Klientom, proponujemy regulowane grabie z teleskopowym trzonkiem. Jest to wygodne rozwiązanie , które możesz dostosować do swoich potrzeb i wyregulować dokładnie tak, by było Ci wygodnie. Jeśli posiadasz mało miejsca, to na pewno zainteresują się poręczne grabie, które się składają. Podkreślamy, że każde z narzędzi przez nas sprzedawanych, to towar najwyższej jakości. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada w asortymencie grabie od najlepszych producentów m.in.: Alfa, Kard, Raco. Charakteryzują się one solidnym wykonaniem z niezwykle wytrzymałych materiałów. Każdy właściciel ogrodu wie, że grabie to narzędzia, które stosunkowo szybko się niszczą. Zaopatrując się w naszym sklepie, problem ten nie będzie Cię już dotyczył. Zainwestuj w odpowiedniej klasy akcesoria ogrodnicze, a będą Ci one służyły wiele lat!

Grabie do prac ogrodowych

Żaden właściciel ogrodu, czy to amator, czy profesjonalista, nie wyobraża sobie nie mieć grabi wśród narzędzi. Przyrząd ten jest niezbędny, zarówno do jesiennych, jak i wiosennych porządków w przydomowym ogródku, ale również na co dzień. W końcu ile razy należy zebrać np. skoszoną trawę. Bez względu na to, jak duży kawałek zieleni posiadasz, musisz posiadać grabie i to najlepiej kilka rodzajów. W końcu w zależności od gleby, sięgamy po te odpowiednie. Użycie niewłaściwych skutkuje wyrywaniem trawy i w efekcie nieestetycznym wyglądem. Z tego względu warto zainwestować również w dobrej jakości grabie – od znanych producentów. Wówczas będziemy mieli pewność, że zostały one wykonane z odpowiednich i solidnych materiałów, a tym samym po jednym użyciu, nic w nich nie pęknie lub się nie połamie. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia wygody i komfortu. Dobre grabie umożliwią ogarnięcie czynności porządkowych w ogrodzie błyskawicznie, a my sami nie będziemy się przy tego rodzaju pracach męczyć.