Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Węże Ogrodowe

Product was successfully added to your shopping cart.

Wąż ogrodowy to niezbędny sprzęt bez względu na to, jakiej wielkości ogród posiadasz. Od teraz, codzienne podlewanie roślin, trawnika, czy nawet mycie różnych elementów stanie się przyjemnością. Sprzęt tego rodzaju sprawi, że prace związane z nawadnianiem będą dużo bardziej komfortowe i co istotne, będziesz je wykonywał dużo szybciej. Sklep internetowy Gardenowo posiada w asortymencie węże ogrodowe czołowych producentów, takich jak m.in. Gardena i Cellfast. Proponujemy węże do podlewania standardowe o różnych długościach. Każdy Klient bezproblemowo dobierze dokładnie taką długość, jakiej potrzebuje do swojego ogrodu.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 32

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 32

  1. 1
  2. 2

Węże ogrodowe - ogromny wybór

Wąż ogrodowy typu Comfort będzie z kolei idealną opcją dla nieco bardziej wymagających ogrodników, którzy oczekują optymalnego i niezawodnego połączenia ze złączką. Posiada on ogromną wytrzymałość, a ponadto nie plącze się i łatwo się zwija. Jeśli szukasz rozwiązań gwarantujących równomierne nawodnienie na całej długości danego elementu, to proponujemy węże zraszające. Są one ekonomiczne oraz praktyczne i umożliwiają łączenie ze sobą kilku elementów.

Najlepsze węże ogrodowe

Wąż ogrodowy rozciągliwy jest znakomitą opcją dla wszystkich tych, którzy posiadają ograniczoną powierzchnię na przechowywanie sprzętów. Produkt ten pod wpływem wody pod ciśnieniem zwiększa swoją długość dwukrotnie. Po opróżnieniu samoistnie się skraca, pozwalając zaoszczędzić miejsce. Węże do podlewania z Gardenowo.pl sprawią, że nawadnianie w ogrodzie stanie się przyjemniejsze. Podkreślamy, że materiały z których wykonano węże ogrodowe sprzedawane przez Gardenowo.pl nie zawierają w składzie toksycznych ftalanów oraz metali ciężkich oraz są odpowiedne na promieniowanie UV. Każdy wąż ogrodowy posiada odpowiednią grubość ścianek, co gwarantuje solidność, trwałość, bezpieczeństwo oraz na długi okres użytkowania.Kupując sprzęty do nawadniania w Gardenowo.pl, masz pewność, że będą one Ci służyć latami!

Jak wybrać wąż do ogrodu?

Węże ogrodowe niegdyś były sprzętem na długie lata. Raz kupowane starczały na wieki. Obecnie bywa już inaczej. W końcu tego rodzaju gadżety do ogrodu możemy zakupić niemalże w każdym hipermarkecie i to za grosze. Jak wiadomo, posiadając kawałek przydomowej zieleni, nie jesteśmy w stanie zakupić wszystkich niezbędnych narzędzi na raz, w związku z czym staramy się zaoszczędzić. Warto mieć jednak na względzie to, że węże ogrodowe nie są sprzętem jednorazowym, dlatego też dobrze jest przemyśleć swój wybór i nieraz zapłacić odrobinę więcej. Tylko sprzęty solidne od znanych producentów spełniają swoją funkcję. Nie muszą one wcale kosztować majątku, o czym możesz się przekonać, przeglądając asortyment gardenowo.pl. Pamiętaj o tym, że solidne sprzęty nawadniające ogród zapewnią Ci również oszczędność wody, a przy okazji sprawią, że podlewanie będzie przebiegało dużo szybciej i sprawniej, a tym samym będziesz miał więcej czasu na to, ażeby się zrelaksować i odpocząć.