Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nasiona Goździków

Product was successfully added to your shopping cart.

Goździki to jedna z najbardziej zróżnicowanych grup roślin i liczy ponad 300 gatunków. Wśród całej rodziny wyróżnić można gatunki jednoroczne oraz wieloletnie, z cienkimi, rozgałęzionymi łodygami, na których może rosnąć jeden lub kilka kwiatów. Koszyczki kwiatowe charakteryzują się ząbkowanymi brzegami płatków oraz różnorodnością kolorystyczną – od różowych i fioletowych, aż po czerwone, czy białe.

W sklepie Gardenowo zgromadziliśmy nasiona goździków w ciekawych odmianach, dzięki którym stworzysz wdzięczną dekorację ogrodu.

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

3 produkt(ów)

Nasiona goździka w Twoim ogrodzie

Choć goździki to kwiaty ozdobne, które mogą być kojarzone z czasami PRL-u, to w ostatnich sezonach zauważyliśmy wzmożone zainteresowanie gatunkiem. Dużą zasługę należy upatrywać w mało skomplikowanej pielęgnacji – z uprawą goździków poradzi sobie nawet początkujący ogrodnik.

Uprawa ogranicza się w zasadzie do zapewnienia roślinie jasnego i zacisznego miejsca. Goździki dobrze zniosą okresowe przesuszenie oraz niezbyt korzystne podłoże.

Co więcej, w zależności od wybranej odmiany, mogą posłużyć jako wieloletnia bylina zadarniająca ogrodowe rabaty i skalniaki lub jako jednoroczny kwiat ozdobny będący uzupełnieniem aranżacji posesji.

Kolorowe kwiaty upiększają rabaty przez całe lato, dlatego będą uroczym akcentem w przydomowych ogródkach.

Goździk brodaty i nie tylko – nasiona goździków w ofercie Gardenowo

Sklep internetowy Gardenowo od wielu lat zaopatruje swoich klientów w nasiona wysokiej jakości, jednak w naszym asortymencie znajdziesz nie tylko nasiona goździków, ale i wielu innych roślin ogrodowych.

Wszystkie nasiona goździków to zdrowy materiał siewny, który wyróżnia się bardzo wysokim współczynnikiem kiełkowania. Nasiona sprzedajemy w oryginalnych opakowaniach, na których umieszczone są szczegółowe informacje dotyczące uprawy danej rośliny. Sprzedaż wysyłkowa to wygodna forma zakupów, która umożliwia zaplanowanie ogrodu bez wychodzenia z domu.

W ofercie znajdziesz między innymi nasiona goździka kropkowanego o drobnych kwiatach w odcieniu karminowo-czerwonym, dzięki którym stworzysz gęstą darń idealną na skalniaki i obwódki rabat. Oprócz tego mamy także mieszankę nasion goździka chińskiego, idealnego do bukietów i wazonów oraz mieszankę nasion goździka brodatego, który jest dwuletnią byliną z jednobarwnymi lub dwubarwnymi kwiatami.

Z naszą pomocą bez problemu zaaranżujesz swój ogród. Wybierz ulubioną odmianę goździka i stwórz niebanalną dekorację, której pozazdroszczą sąsiedzi!