Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Środki Czyszczące Do Łazienki

Product was successfully added to your shopping cart.

Zróżnicowana oferta obejmuje zarówno uniwersalne preparaty do sprzątania łazienki, jak i skuteczne środki ukierunkowane na konkretny problem. Od dziś nie musisz martwić się nieestetycznymi i niehigienicznymi kamiennymi osadami wewnątrz kabiny prysznicowej, muszli klozetowej, czy zabrudzonymi fugami, ponieważ mamy gotowe rozwiązanie! Środki czyszczące do łazienki marki FROSCH FEDA to bardzo silnie działające produkty, które jednocześnie są bezpieczne dla osób korzystających z pomieszczenia oraz konkurencyjne pod względem ceny.

Ustaw kierunek malejący

   

16 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

16 produkt(ów)

Środki czyszczące do łazienki o skutecznym działaniu

Wiemy jak ciężko jest utrzymać łazienkę w czystości. Codzienny kontakt z wodą, mydłem oraz innymi kosmetykami sprawia, że bardzo szybko ulega zanieczyszczeniu, a co więcej – powstałe osady są trudne do usunięcia tradycyjnymi detergentami.

Łazienka oraz toaleta to pomieszczenia, które są szczególnie narażone na obecność bakterii i zagrażających zdrowiu grzybów i pleśni! Odpowiednie środki do czyszczenia łazienki i środki do WC mają za zadanie nie tylko utrzymać w pomieszczeniu czystość, ale również zapobiec mnożeniu się patogenów, które wyjątkowo upodobały sobie ciepło i wilgoć występujące w łazience, czy też w toalecie. Skuteczny środek do czyszczenia łazienki to tak naprawdę nie tylko detergent usuwający kamień, brud i inne osady, ale również skuteczny środek zabijający bakterie.

Środki czyszczące do łazienki w sklepie internetowym Gardenowo.pl

W trosce o czystość Twojego otoczenia, przygotowaliśmy ofertę środków do czyszczenia łazienki o skutecznym działaniu, które ułatwią codzienne porządki i wprowadzą do pomieszczenia higieniczną świeżość.

W asortymencie Gardenowo znajdziesz jedne z najskuteczniejszych preparatów na rynku, które będą niezastąpione w codziennych porządkach. Produkty te sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w biurach, firmach, placówkach użyteczności publicznej, szkołach, przedszkolach – wszędzie tam, gdzie niezbędna jest systematyczna dbałość o czystość sanitariatów.

Zadbaj o czystość swojej łazienki ze środkami, które działają!

Jeżeli zależy Tobie na jak najwyższej efektywności działań, sięgnij po sprawdzone i skuteczne rozwiązania, charakteryzujące się wysokim stężeniem substancji aktywnych, odpowiedzialnych za właściwości dezynfekujące, pielęgnujące, a także czyszczące. Dzięki swojej formule sprawdzają się najlepiej i uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Skoncentrowane preparaty w formie płynu do rozcieńczania z wodą oraz wydajne środki w formie pianki, które aplikujesz bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Regularne czyszczenie wanny, kabiny prysznicowej, muszli klozetowej wraz z innymi elementami w łazience będzie gwarancją tego, że bakterie się nie rozmnożą, a wszelkie zabrudzenia będą łatwiejsze do usunięcia.

Wybierz preparat, którego potrzebujesz i ciesz się higienicznie czystą przestrzenią, pozbawioną brudu, bakterii i grzybów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania!