Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Zmywaki

Product was successfully added to your shopping cart.

Zmywaki, aby spełniały swoją podstawową funkcję, muszą być wykonane z wytrzymałego i odpornego na zbyt szybkie zużycie materiału. Co więcej, muszą być odpowiednio chłonne i wpływać na wystarczający stopień spienienia stosowanych do czyszczenia detergentów. Najbardziej powszechna wersja zmywaków dostępnych w sklepach, składa się z dwóch stron o zróżnicowanej strukturze i szorstkości. Miękka strona zmywaka usuwa mniej wymagające zabrudzenia i przeznaczona jest do mycia delikatnych materiałów, takich jak teflon i innego rodzaju wrażliwe powłoki. Szorstka i twardsza strona usunie uporczywy brud, z którym nie poradzą sobie zwykłe gąbki. Czyszczenie przypalonych garnków i szorowanie zaschniętych plam? Chropowata powierzchnia poradzi sobie bez problemu.

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Zmywaki VILEDA dla utrzymania czystości w kuchni

Zmywaki to produkt, którego używamy niemal codziennie. Nawet jeśli w Twoim domu znajduje się zmywarka, to trudno obyć się bez małej, poręcznej gąbki, która szybko upora się z brudnymi naczyniami. Dzięki swojej budowie i obecności szorstkiej strony, sprawdzi się nie tylko do mycia naczyń. Zmywak usunie zaschnięte resztki jedzenia, wyczyści przypalony garnek oraz mocno zabrudzone powierzchnie. Pomoże odzyskać czystość fug, piekarnika, armatury, z jego pomocą pozbędziesz się nawet bardzo uporczywych, trwałych zanieczyszczeń.

Zmywak VILEDA to mały ale funkcjonalny produkt o szerokim zakresie zastosowań, dlatego nie może zabraknąć go w Twoim domu.

Zmywaki kuchenne VILEDA - zastosowanie

Ergonomiczny kształt zmywaków kuchennych ułatwia zmywanie i sprzątanie, a niewielkie rozmiary dopasują się do dłoni, dzięki czemu praca będzie szybsza i bardziej komfortowa. Ze względu na specyfikę ich zastosowania, należy pamiętać o systematycznej wymianie zużytych lub mocno zanieczyszczonych zmywaków. W przeciwnym razie staną się siedliskiem bakterii i innych mikroorganizmów.

Zmywaki VILEDA w sklepie Gardenowo

Oferowane na naszej stronie zmywaki to wyroby sprawdzone i polecane. Wszystkie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dlatego posłużą przez długi czas. Z ich użyciem skutecznie, szybko i bez większego trudu pozbędziesz się nawet trudnych zabrudzeń, przypalonych i tłustych plam oraz smug. Poradzą sobie z zabrudzeniami dużo lepiej niż tradycyjne ściereczki, dlatego będą niezbędne nawet podczas generalnych porządków. Sprawdzą się do mycia naczyń porcelanowych, teflonowych, a także sztućców i garnków. Bez obaw możesz wykorzystać je do powierzchni emaliowanych, akrylowych oraz wykonanych ze stali nierdzewnej.

W sklepie Gardenowo znajdziesz zmywaki w różnych rozmiarach, pakowane pojedynczo lub w ekonomicznych zestawach.