Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Kapustne - Nasiona Kapusty

Product was successfully added to your shopping cart.

Szeroka gama dostępnych gatunków i odmian sprawia, że nasiona kapusty są jednymi z najczęściej wybieranych. Znajdziesz tutaj między innymi nasiona kapusty białej i włoskiej, które doskonale nadają się do przyrządzenia tradycyjnych i smacznych gołąbków. Co więcej, uprawa tych warzyw w przydomowym ogródku nie powinna sprawić nikomu żadnych trudności. Kapusta to warzywo, które ze względu na swoje walory smakowe, znalazło szerokie zastosowanie w polskiej kuchni. Posiada niską wartość kaloryczną, co doceniane szczególnie jest przez osoby będące na diecie. Kapusta jest źródłem wielu cennych witamin i minerałów. 

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Nasiona Kapusty

To warzywo o dużej zawartości witaminy C, witamin z grupy B, a także witaminy A, E i K. Kapusta jest bogata również w kwas foliowy, rutynę, wapń, potas, magnez, żelazo. Ponadto posiada ona w swoim składzie substancje wykazujące silne działanie antynowotworowe - chodzi oczywiście o indolo-3-karbinol, izotiocyjaninę oraz sulforan. Regularne spożywanie soku z kapusty wzmacnia układ odpornościowy, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Liście świeżej kapusty od lat wykorzystywane są jako okłady o działaniu ściągającym i kojącym, które nie tylko zmniejszają obrzęki, ale też niwelują dolegliwości bólowe oraz przyspieszają gojenie się ran.

Wszystkie nasiona kapusty znajdujące się w ofercie naszego sklepu

pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, przez co cechują się wysoką jakością oraz bardzo dobrą zdolnością kiełkowania. W sprzedaży dostępne są nasiona tradycyjnej kapusty białej i włoskiej, czyli odmian najczęściej wykorzystywanych w polskiej kuchni. Posiadamy także nasiona kapusty czerwonej, która ze względu na swoje walory smakowe oraz czerwony kolor liści stanowi jeden z podstawowych składników surówek, sałatek i kiszonek. Nieco bardziej zaawansowanym ogrodnikom polecamy nasiona kapusty pekińskiej lub ozdobnej, której kolorowe, dekoracyjne liście zadbają o piękny wygląd ogródka w sezonie od początku marca aż do końca kwietnia.

Nie zwlekaj i wybierz nasiona jednej z odmian kapusty!