Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Piłki, Noże, Siekiery

Product was successfully added to your shopping cart.

Nóż ogrodniczy to z kolei gadżet przeznaczony do poprawek wykonywanych piłą, ale przyda się także do innych prac ogrodowych. Nóż okulizak pomoże Ci z kolei w czynnościach, takich jak szczepienie zrazu z podkładką różnymi metodami. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje również solidne siekiery z trzonkiem. Możesz wybierać spośród produktów wykonanych z różnych materiałów, także z włókna szklanego. Posiadamy na stanie lekkie siekiery- 0,6 kg, jak i nieco cięższe- 1,5 i 1,6 kg. Nasz sklep oferuje produkty jedynie znanych i cenionych marek, takich jak np.Cellfast, Kard.

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Podręczne narzędzia - piłki, noże i siekiery

Każdy osoba posiadająca ogród doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wykonanie niektórych prac nie byłoby możliwe bez użycia odpowiednich narzędzi. Oczywiście na samym początku wydaje się nam, że potrzebujemy niemalże całego wyposażenia ze sklepu. Dopiero po zagłębieniu się w temat, umiemy odpowiednio wyselekcjonować i wybrać najpotrzebniejsze akcesoria, które usprawnią poszczególne czynności w ogrodzie. Podręczne narzędzia stanowią niezbędny ekwipunek każdego ogrodnika, zarówno początkującego, jak i doświadczonego. Sprawdzą się one przy różnych pracach, także tych nieco bardziej wymagających. Siekiery, noże i piły to akcesoria kupowane niezwykle często, dlatego też warto zainwestować w sprzęt odpowiedniej jakości.

Piłki, noże, siekiery - szeroki wybór

W naszym asortymencie znajdziesz cały szereg podręcznych narzędzi, niezbędnych przy wykonywaniu prac w ogrodzie. Podręczna piła do cięcia drzewa poradzi sobie z wieloma zadaniami i co istotne jest wygodna w użyciu. Za ich pomocą obetniesz gałęzie i konary. Dzięki temu, że nie zajmują wiele miejsca, możesz mieć je zawsze przy sobie. Kupując takie narzędzia, masz pewność, że wytrzymają one wiele lat. Solidne materiały i odpowiednia konstrukcja sprawiają, że sprawdzą się one nawet przy najcięższych pracach w ogrodzie. Postaw na renomowane akcesoria ogrodnicze!

Dobrej jakości piłki, noże i siekiery

Każdy ogrodnik, zarówno profesjonalista, jak i hobbysta, powinien posiadać masę różnego rodzaju niezbędnych narzędzi podręcznych. Wyselekcjonowanie tych obowiązkowych wcale nie jest takie łatwe, jak by się mogło wydawać. Warto zachować tu jakąś kolejność działań i określić jasno priorytety. W każdym poradniku przeczytany, że piłka, noże i siekiery to elementy, które warto zakupić jako jedne z pierwszych. Posiadanie ich ułatwia życie, pozwala zaoszczędzać czas, ale przede wszystkim sprawia, że nie ma dla nas prac niemożliwych do wykonania. Piły do ogrodu to narzędzia, o których bardzo często się zapomina – w końcu osoby nieposiadające drzew, myślą, że po co im tego rodzaj sprzęt. Tymczasem przydać się on może również w przypadku zasadzonych krzewów, krzaczków i innej roślinności. Bezproblemowe przycięcie gałązki stanie się proste i przy okazji nie narazimy rośliny na uszkodzenie. Podobnie sytuacji wygląda, jeśli chodzi o noże. Wbrew pozorom te kuchenne, które każdy posiada, nie nadają się nawet do najprostszych prac ogrodowych. Noże ogrodnicze mają zupełnie inna ostrość, są dokładne, a wykonanie z odpowiednich materiałów zapewnia im solidność i trwałość. Żaden właściciel ogrodu nie może się również obyć bez siekiery - tutaj warto zainwestować w solidny sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo i będzie służył wieki.