Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Krety, Nornice, Kuny

Product was successfully added to your shopping cart.

Posiadamy w asortymencie odstraszacze na krety, które działają skutecznie i szybko. Bez względu na to, czy preferujesz pułapki na krety, czy może środki chemiczne, to w naszym sklepie je znajdziesz. Oferujemy najlepsze odstraszacze sprawdzonych firm, które sprawdzą się zarówno w przypadku małej działki, przydomowego ogrodu, jak i ogromnego sadu. Wysokiej jakości granulaty, ziarna, płyny, żele i pułapki marki BrosAgrecolKroppTarget z pewnością poradzą sobie ze szkodnikami. Ich skuteczność potwierdzają profesjonaliści, którzy w przypadku zagrożeń zawsze po nie sięgają. 

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 31

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 31

  1. 1
  2. 2

Odstraszacze na krety, nornice i kuny

Każdy ogród i hodowla, bywa narażona na różnego rodzaju zagrożenia i niebezpieczeństwa. Tak naprawdę mimo starań, odpowiedniego nawożenia gleby, podlewania, przycinania i rozsadzania, widzimy, że nie wszystko wygląda, tak jak powinno. Po jakiś czasie, zauważamy, że mamy do czynienia ze szkodnikami, takimi jak krety, nornice, kuny. Pojawienie się ich w ogrodzie jest ogromnym zagrożeniem, zwłaszcza jeżeli w porę nie pozbędziemy się ich. Sporo ogrodników jest zdania, że krety to szkodniki, które bardzo ciężko wyeliminować. Radzimy sobie z nimi na wiele różnych sposobów. Jeśli szukasz odpowiednich rozwiązań, to w Gardenowo.pl na pewno je znajdziesz.

Środki odstraszające krety, nornice, kuny

Środki odstraszające pomogą Ci powstrzymać krety i zahamują ich niszczący wpływ na uprawy drzew i krzewów ozdobnych, owocowych oraz kwiatowych i warzywnych rabat. Nawet, kiedy zobaczysz w swoim ogrodzie kreta, nie musisz się już obawiać. Z pomocą asortymentu dostępnego w sklepie Gardenowo.pl, bardzo szybko się ich pozbędziesz, a przy tym zaoszczędzisz czas, nerwy i pracę. Przegoń z ogrodu wszystkie nieproszone stworzenia, wykorzystując sprawdzone środki odstraszające. Teraz jest to prostsze niż kiedykolwiek!

Sposoby na pozbycie się z ogrodu kretów, nornic i kun

Szkodniki pojawiają się w każdym ogrodzie, jednakże istnieją takie, których obawia się każdy właściciel ogrodu, czy to mniejszego, czy większego. Do najbardziej znienawidzonych i jednocześnie najbardziej uciążliwych zaliczają się oczywiście krety, ale także nornice i kuny. Możemy oczywiście starać się je przepędzić domowymi sposobami, jednakże po pewnym czasie po prostu rezygnujemy, gdyż doskonale sobie zdajemy sprawę z tego, że nic z tego. Każdy kolejny kopiec pojawiający się w naszym ogrodzie wywołuje coraz większą frustrację. Z tego też względu, kiedy tylko zauważymy krety, nornice i kuny, dobrze sięgnąć po sprawdzone odstraszacze, których nie brakuje w asortymencie sklepu gardenowo.pl. Warto podkreślić, że proponowane środki działają jedynie na szkodniki. Nasze zwierzaki domowe są całkowicie bezpieczne. Nie czekaj aż krety, nornice czy kuny skutecznie zajmą się Twoim ogrodem. Przejdź do konkretnych działań, a szkodniki znikną błyskawicznie.