Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Wkłady Do Mopów

Product was successfully added to your shopping cart.

Wkłady do mopów marki Vileda, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału, wyróżniają się znakomitą chłonnością i bardzo dobrą skutecznością. Pomagają wyczyścić podłogę zarówno na sucho, jak i na mokro. W zależności od wybranego modelu, sprawdzą się na wielu różnych powierzchniach – od tradycyjnych paneli, czy glazury, aż po struktury bardziej wymagające, takie jak szorstkie posadzki z kamienia naturalnego. Asortyment naszego sklepu zawiera między innymi wkłady do mopów wykonane z włókna wiskozowego, który dopasujesz do większości standardowych mopów paskowych. Dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się niemal na każdej powierzchni, a zwiększona powierzchnia chłonna uczyni sprzątanie bardziej efektywnym.

Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)

Zapasowe wkłady do mopów VILEDA

Mopy, jako akcesoria ułatwiające sprzątanie, zyskały ogromną popularność. Największą zaletą jest oczywiście wygoda użytkowania. Wypucowanie wszystkich podłóg w domu zajmuje niewiele czasu, a ponadto, nie odczuwamy podczas pracy żadnego dyskomfortu ze strony pleców i kręgosłupa. Wymieniając zalety mopa, nie sposób nie wspomnieć o zapasowych wkładach, które ograniczają konieczność wymiany całego urządzenia.

Jeśli więc wkład w Twoim mopie przestał spełniać swoją podstawową funkcję lub jest mocno zanieczyszczony, niezbędna będzie jego wymiana. Zakup nowego wkładu to szalenie praktyczne rozwiązanie, które nie tylko przywróci mopowi oczekiwaną użyteczność, ale pozwoli na znaczną oszczędność.

Jakie wkłady do mopów VILEDA kupisz w sklepie Gardenowo?

W ofercie sklepu Gardenowo umieściliśmy różne rodzaje wkładów, by ułatwić naszym klientom wybór opcji, która będzie najbardziej pomocna w domowych porządkach. Wszystkie pochodzą od sprawdzonego producenta, który od wielu lat wytwarza asortyment pomocny w utrzymaniu czystości.

Posiadamy również płaskie wkłady do mopów z mikrofibry oraz modele wytworzone z trzech rodzajów włókien, dla jeszcze większej skuteczności i możliwości usunięcia nawet zaschniętych, trudnych zabrudzeń. Nasza oferta obejmuje także zapas do mopów obrotowych, których konstrukcja pozwala na pozbycie się drobin, brudu i wyjątkowo opornych plam.

Wkłady do mopów VILEDA – zalety

Wszystkie wkłady charakteryzują się wytrzymałością, a dzięki swojej delikatnej strukturze nie rysują czyszczonej powierzchni. Pozostawiają podłogę lśniącą, bez smug i zacieków, bardzo dobrze zbierają zabrudzenia, takie jak błoto, piach, kurz, czy sierść, a ponadto, ich wymiana jest niezwykle prosta.

W przypadku wersji płaskiej wystarczy zdjąć dotychczas używaną końcówkę z urządzenia. W modelach z odkręcaną częścią myjącą, należy ją odkręcić, a następnie przykręcić nową. Cały proces zajmuje dosłownie kilka chwil, a efekt sprzątania jest nieporównywalny.

Jeśli szukasz funkcjonalnych i niedrogich rozwiązań, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Solidne, porządnie wykonane i odpowiednio zaprojektowane wkłady do mopów, z pewnością ułatwią sprzątanie, a Twój dom odzyska estetykę i pożądaną czystość.