Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nasiona dalii

Product was successfully added to your shopping cart.

Dalia to doskonała propozycja dla osób poszukujących wielobarwnie kwitnących roślin rabatowych oraz kwiatów do uprawy doniczkowej. Łatwa w uprawie i pielęgnacji, o niewielkich wymaganiach stanowiskowych, a do tego – zróżnicowana pod względem wybarwienia, wielkości kwiatów oraz wysokości dorosłych okazów. Nasiona dalii sprawdzą się w wielu aranżacjach i w różnorodnych kompozycjach.

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Sklep internetowy Gardenowo prowadzi sprzedaż wysyłkową nasion dalii, pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów. Sprawdź, jakie odmiany znajdziesz w naszej ofercie.

Nasiona dalii do ogrodu i uprawy doniczkowej

Nasiona dalii mogą być wysiewane bezpośrednio do gruntu lub do specjalnie przygotowanych inspektów. W pierwszym przypadku prace ogrodowe należy zaplanować dopiero po ustąpieniu wiosennych przymrozków, czyli w okolicach maja. Jeśli zdecydujesz się na wysiewanie do pojemników lub w tunelu, możesz zrobić to wcześniej, na przełomie lutego i marca, jednak nie zapomnij o odpowiednim zabezpieczeniu młodych i delikatnych siewek.

Dalie chętnie wykorzystywane są do aranżacji ogrodów w stylu rustykalnym, gdzie mnogość barw i kształtów pozwala uzyskać iście wiejski klimat. Dalie pięknie wkomponują się w rustykalny krajobraz, a właściwości przyciągające motyle i inne pożyteczne owady jeszcze bardziej podkreślą ich urok.

Ponieważ rośliny dość intensywnie rozrastają się na rabatach, warto zapewnić im wystarczającą ilość miejsca i unikać dużego zagęszczenia. Dalie nie lubią również przeciągów, zbyt silnych podmuchów wiatru, intensywnego nawożenia oraz stale zacienionych miejsc. Najlepiej rosną w miejscach jasnych, ale zacisznych, bez nadmiernej ekspozycji na intensywne operowanie promieni słonecznych.

Nasiona dalii niskich i nie tylko – sklep internetowy Gardenowo

W sklepie Gardenowo znajdziesz nasiona dalii w wielu, różnorodnych odmianach. Na każdym opakowaniu umieszczone zostały wyczerpujące wskazówki na temat uprawy rośliny oraz kluczowe informacje dotyczące odmiany. Dla wygody naszych klientów postaraliśmy się również o dodatkowy opis na stronie naszego sklepu, by jeszcze bardziej ułatwić podjęcie właściwej decyzji.

Nasza oferta obejmuje między innymi nasiona dalii zmiennej w odmianach Colloratte oraz Unwins. Nie zapomnieliśmy także o amatorach drobniejszych i niższych roślin rabatowych, dlatego kupisz u nas ciekawe odmiany karłowe, takie jak Mignon oraz mieszankę odmian niskich o pełnych i półpełnych, wielokolorowych koszyczkach kwiatowych. Mamy również mieszankę nasion dalii kaktusowej, wyróżniającej się wzniesionym pokrojem i bardzo dekoracyjnymi kaktusowymi kwiatami.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu.