Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Nawozy Do Storczyków

Product was successfully added to your shopping cart.

Orchidee, czyli popularne storczyki przez wielu uznawane są za jedne z najpiękniejszych roślin, które przyciągają uwagę swoim nietypowym i eleganckim wyglądem. Jak pielęgnować storczyki, aby długo się nimi cieszyć? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne i czasochłonne, jakby się mogło wydawać. W sklepie internetowym Gardenowo mamy szeroką ofertę dedykowanych nawozów do storczyków od renomowanych producentów. Zadbaj o prawidłowe nawożenie swoich orchidei już dziś i wybierz właściwy nawóz do storczyków.

Ustaw kierunek malejący

   

20 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

20 produkt(ów)

Nawozy do Storczyków

Jedyne czego potrzebujesz to dobry nawóz do storczyków. Preparaty te zawierają odpowiednio skomponowany skład, który korzystnie wpływa nie tylko na sam wygląd orchidei, ale też i jej prawidłowy rozwój.

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości, profesjonalne odżywki i nawozy do storczyków, dostępne w różnych formach i opakowaniach. Są to produkty odznaczające się wysoką skutecznością, bezpieczne w użyciu, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów. Posiadamy między innymi nawozy do storczyków marki Target, Biopon, Zielony Dom oraz Pokon. Jeżeli zaliczasz się do grupy osób, którym zdarza się zapominać o systematycznym nawożeniu roślin doniczkowych znajdujących się w mieszkaniu lub na balkonie, to w tym wypadku świetnie sprawdzą się innowacyjne eliksiry w postaci wygodnego w użyciu aplikatora, który zaopatruje roślinę w substancje odżywcze przez okres aż do 4 tygodni. Prawda, że proste?

Eliksiry i nawozy do storczyków w pałeczkach, ampułkach oraz dolistne

Równie komfortowe w stosowaniu, co aplikatory są tzw. pałeczki nawozowe do storczyków, które umieszczone w podłożu, stopniowo ulegają rozpuszczeniu. W efekcie czego dostarczają systematycznie i długotrwale dostarczają roślinom niezbędnych substancji odżywczych. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć nawozów dolistnych do storczyków - odżywek w butelce z atomizerem, które rozpylając delikatną mgiełkę, dostatecznie nawilżają korzenie powietrzne wodą wzbogaconą submikroelementami oraz aminokwasami. Oprócz tego dysponujemy nawozami w płynie do storczyków, umieszczonymi w poręcznej butelce z nakrętką, pełniącą jednocześnie funkcję miarki. Z kolei ściereczki do liści storczyków, nie tylko usuną zalegający na nich kurz, ale dodatkowo także nabłyszczą je i wydobędą głębie ich ciemnozielonego koloru.

Pamiętaj, że tylko dzięki systematycznemu nawożeniu, przy użyciu odpowiednich środków storczyk będzie długo i efektownie kwitł.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nawozów do storczyków.