Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nawozy Do Storczyków

Product was successfully added to your shopping cart.

Orchidee, czyli popularne storczyki przez wielu uznawane są za jedne z najpiękniejszych roślin, które przyciągają uwagę swoim nietypowym i eleganckim wyglądem. Jak pielęgnować storczyki, aby długo się nimi cieszyć? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne i czasochłonne, jakby się mogło wydawać. W sklepie internetowym Gardenowo mamy szeroką ofertę dedykowanych nawozów do storczyków, naturalnych nawozów do storczyków czy naturalnych nawozów do kwiatów domowych od renomowanych producentów. Zadbaj o prawidłowe nawożenie swoich orchidei już dziś i wybierz właściwy nawóz do storczyków bądź nautralny nawóz do storczyków.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 21

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 21

  1. 1
  2. 2

Nawozy do Storczyków

Jedyne czego potrzebujesz to dobry nawóz do storczyków, odżywki do storczyków. Preparaty te zawierają odpowiednio skomponowany skład, który korzystnie wpływa nie tylko na sam wygląd orchidei, ale też i jej prawidłowy rozwój.

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości, profesjonalne odżywki do storczyków, nawozy do storczyków bądź naturalne nawozy do storcyzków, dostępne w różnych formach i opakowaniach. Są to produkty odznaczające się wysoką skutecznością, bezpieczne w użyciu, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów. Posiadamy między innymi nawozy do storczyków, naturalny nawóz do storczyków i odżywki do storczyków marki Target, Biopon, Zielony Dom oraz Pokon. Jeżeli zaliczasz się do grupy osób, którym zdarza się zapominać o systematycznym nawożeniu roślin doniczkowych znajdujących się w mieszkaniu lub na balkonie, to w tym wypadku świetnie sprawdzą się innowacyjne eliksiry, odżywki do storczyków w postaci wygodnego w użyciu aplikatora, który zaopatruje roślinę w substancje odżywcze przez okres aż do 4 tygodni. Prawda, że proste?

Eliksiry, odżywki do storczyków i nawozy do storczyków w pałeczkach, ampułkach oraz dolistne. Naturalny nawóz do storczyków

Równie komfortowe w stosowaniu, co aplikatory są tzw. pałeczki nawozowe do storczyków, które umieszczone w podłożu, stopniowo ulegają rozpuszczeniu. W efekcie czego dostarczają systematycznie i długotrwale dostarczają roślinom niezbędnych substancji odżywczych. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć nawozów dolistnych do storczyków, odżywek do storczyków - odżywek w butelce z atomizerem, które rozpylając delikatną mgiełkę, dostatecznie nawilżają korzenie powietrzne wodą wzbogaconą submikroelementami oraz aminokwasami. Oprócz tego dysponujemy nawozami w płynie do storczyków, naturalny nawóz do storczyków,  umieszczonymi w poręcznej butelce z nakrętką, pełniącą jednocześnie funkcję miarki. Z kolei ściereczki do liści storczyków, nie tylko usuną zalegający na nich kurz, ale dodatkowo także nabłyszczą je i wydobędą głębie ich ciemnozielonego koloru - jest to naturalny nawóz do storczyków.

Pamiętaj, że tylko dzięki systematycznemu nawożeniu, przy użyciu odpowiednich środków - odżywek do storczyków czy naturalnych nawozów do storczyków - storczyk będzie długo i efektownie kwitł.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nawozów do storczyków, naturalnych nawozów do storczyków czy naturalnych nawozów do kwiatów domowych.