Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Nawozy Do Storczyków

Product was successfully added to your shopping cart.

Nawozy Do Storczyków

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 23

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 23

Nawozy do Storczyków

Orchidee, czyli popularne storczyki przez wielu uznawane są za jedne z najpiękniejszych roślin, które przyciągają uwagę swoim nietypowym i eleganckim wyglądem. Jak pielęgnować storczyki, aby długo się nimi cieszyć? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne i czasochłonne, jakby się mogło wydawać. Jedyne czego potrzebujesz to dobry nawóz dedykowany właśnie tym roślinom. Preparaty te zawierają odpowiednio skomponowany skład, który korzystnie wpływa nie tylko na sam wygląd orchidei, ale też i jej prawidłowy rozwój.

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości, profesjonalne odżywki, nawozy do storczyków, dostępne w różnych formach i opakowaniach. Są to produkty odznaczające się wysoką skutecznością, bezpieczne w użyciu, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów. Posiadamy między innymi nawozy marki Target, Biopon, Zielony Dom oraz Pokon. Jeżeli zaliczasz się do grupy osób, którym zdarza się zapominać o systematycznym nawożeniu roślin doniczkowych znajdujących się w mieszkaniu lub na balkonie, to w tym wypadku świetnie sprawdzą się innowacyjne eliksiry w postaci wygodnego w użyciu aplikatora, który zaopatruje roślinę w substancje odżywcze przez okres aż do 4 tygodni. Prawda, że proste?

Równie komfortowe w stosowaniu, co aplikatory są tzw. pałeczki nawozowe do storczyków, które umieszczone w podłożu, stopniowo ulegają rozpuszczeniu.

Ww efekcie czego dostarczają systematycznie i długotrwale dostarczają roślinom niezbędnych substancji odżywczych. W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć odżywek w butelce z atomizerem, które rozpylając delikatną mgiełkę, dostatecznie nawilżają korzenie powietrzne wodą wzbogaconą submikroelementami oraz aminokwasami. Oprócz tego dysponujemy tradycyjnymi nawozami umieszczonymi w poręcznej butelce z nakrętką, pełniącą jednocześnie funkcję miarki.  Z kolei ściereczki do liści storczyków, nie tylko usuną zalegający na nich kurz, ale dodatkowo także nabłyszczą je i wydobędą głębie ich ciemnozielonego koloru.

Pamiętaj, że tylko dzięki systematycznemu nawożeniu, przy użyciu odpowiednich środków storczyk będzie długo i efektownie kwitł.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.