Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Podłoża specjalistyczne, do palm, paproci, cytrusów, siewu

Product was successfully added to your shopping cart.

Uprawa roślin to nie tylko niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, takie jak podlewanie czy nawożenie, ale także dbałość o właściwe warunki do wzrostu. Kluczowe w hodowli roślin jest podłoże, które odpowiada za dostarczanie im niezbędnych składników pokarmowych, dba o prawidłowy rozwój systemu korzeniowego, nie ogranicza cyrkulacji wody i powietrza. Różnorodność flory umożliwia aranżację ogrodu według osobistych preferencji, jednak poszczególne rośliny mogą charakteryzować się odmiennymi upodobaniami, np. w kwestii podłoża. Producenci środków do pielęgnacji i ochrony roślin wyszli naprzeciw potrzebom swoich klientów, komponując podłoża specjalistyczne, odpowiadające potrzebom konkretnej grupie roślin.

Ustaw kierunek malejący

   

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

11 produkt(ów)

Podłoże do orchidei, podłoże do paproci, podłoże do cytrusów, podłoże do palm, podłoże do siewu

Uprawa roślin to nie tylko niezbędne zabiegi pielęgnacyjne, takie jak podlewanie czy nawożenie, ale także dbałość o właściwe warunki do wzrostu. Kluczowe w hodowli roślin jest podłoże, które odpowiada za dostarczanie im niezbędnych składników pokarmowych, dba o prawidłowy rozwój systemu korzeniowego, nie ogranicza cyrkulacji wody i powietrza. Różnorodność flory umożliwia aranżację ogrodu według osobistych preferencji, jednak poszczególne rośliny mogą charakteryzować się odmiennymi upodobaniami, np. w kwestii podłoża.

Producenci środków do pielęgnacji i ochrony roślin wyszli naprzeciw potrzebom swoich klientów, komponując podłoża specjalistyczne, odpowiadające potrzebom konkretnej grupie roślin.

Podłoża specjalistyczne dla roślin w sklepie Gardenowo

W naszej ofercie znajdują się podłoża specjalistyczne, przeznaczone do uprawy wielu różnych gatunków, zarówno ogrodowych, jak i doniczkowych. Dzięki temu możesz zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu, oszczędzając swój czas i pieniądze. Sprawdzą się w uprawach hobbystycznych, jak i specjalistycznych. 

Mamy między innymi Podłoże Uniwersalne z Nawilżaczem Substral, który w składzie zawiera specjalną substancję ułatwiającą dystrybucję wody i wieloskładnikowy nawóz startowy, Podłoże Bez Torfu Substral o uniwersalnym zastosowaniu, przeznaczony dla gatunków nietolerujących gleby o kwaśnym odczynie pH, a także Substral Osmocote Gotowe Podłoże Uniwersalne wzbogacone nawozem bazowym o przedłużonym działaniu, co wpływa na lepszą adaptację roślin po przesadzeniu, a także efektywniejsze odżywienie.

Oprócz wymienionych, w sklepie ogrodniczym Gardenowo znajdziesz również inne podłoża specjalistyczne, takie jak Substral Osmocote Gotowe Podłoże do Kaktusów, Substral Osmocote Gotowe Podłoże do Juk i Palm, specjalistyczne podłoże do paproci, do kaktusów, roślin cytrusowych, orchidei. W asortymencie mamy ponadto Specjalistyczne Podłoże Do Roślin Zielonych marki Substral.

Jakie podłoże specjalistyczne wybrać?

Zakup podłoża specjalistycznego przeznaczonego do uprawy wybranego gatunku to rozwiązanie zalecane, zapewniające Twoim roślinom korzystne warunki do rozwoju. Głównie ze względu na fakt, że zawiera składniki, których potrzebują w największym stopniu. Co więcej, podłoża specjalistyczne są dostosowane pod względem poziomu pH, przepuszczalności i zawartości składników mineralnych. Nie musisz zastanawiać się, czy ziemia w Twoim ogrodzie jest odpowiednia, nie musisz badać jej składu i właściwości, a tym bardziej – samodzielnie komponować odpowiedniej mieszanki.

Jeśli nie wiesz, jakie podłoże specjalistyczne sprawdzi się w przypadku Twoich roślin, skontaktuj się z nami. Z pewnością pomożemy dokonać wyboru i odpowiemy na nurtujące pytania.