Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Części Do Opryskiwaczy

Product was successfully added to your shopping cart.

Części do opryskiwaczy

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 44

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 44

Części do opryskiwaczy w Gardenowo.pl

Opryskiwacze to sprzęt, bez którego ciężko sobie wyobrazić prace w ogrodzie. Zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych hodowli, niezbędne jest podlewanie, stosowanie nawozów i środków ochrony roślin. Odpowiednie rozprowadzanie takich preparatów jest możliwe tylko przy użyciu dedykowanych akcesoriów. Należy jednak podkreślić, że ich poszczególne elementy po jakimś czasie się zużywają i należy je wymieniać na nowe. Osoby zajmujące się ogrodami zarówno profesjonalnie, jak i hobbystycznie poszukują również możliwości w zakresie rozbudowywania danych sprzętów lub też poszerzenia ich możliwości. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada w asortymencie różnego rodzaju części do opryskiwaczy. Proponujemy dodatki od cenionej i sprawdzonej firmy Marolex. Elementy te charakteryzują się najwyższą jakością oraz wytrzymałością. Mało tego, nie tylko pozwolą one na zreperowanie poszczególnych elementów opryskiwaczy, ale również ułatwią pracę. Elementy, takie jak pompa uniwersalna, osłona herbicydowa, zawór bezpieczeństwa pozwalają na szybką naprawę, bez konieczności zakupy nowego sprzętu.

Szeroki wybór części do opryskiwaczy

Ogromną popularnością cieszą się następujące produkty: wąż z nakrętkami, zestaw naprawczy, zestaw serwisowy, zestaw dysz, końcówki lancy z dyszą, zestaw uszczelek ogólny i wiele innych. Dzięki takim częściom możliwe będzie zreperowanie części opryskiwaczy, które zużywają się. Zawór dozujący zintegrowany czy zestaw dysz płaskostrumieniowych jestuniwersalny i przyda się w wielu sytuacjach. Wymienne dysze pasują do wszystkich lanc i opryskiwaczy, a dodatkowo dają spore możliwości w zakresie regulacji kąta strumienia wody. Dzięki takim elementom można sprawić, że dany sprzęt będzie miał więcej opcji zastosowań. Części do opryskiwaczy pozwolą nie tylko na szybką naprawdę, ale również na odpowiednią konserwację. W naszym sklepie każdy Klient znajdzie dokładnie takie detale do opryskiwaczy, jakich potrzebuje.

Części do opryskiwaczy – sprawdź ofertę

Jak wiadomo, niektóre części w sprzętach ogrodniczych typu opryskiwacze po prostu się zużywają. Kupując narzędzia ułatwiające prace w ogrodzie od renomowanych i sprawdzonych producentów, mamy pewność, że zużyte elementy będziemy mogli wymienić łatwo i tanio. Właśnie z tego względu, zaopatrując się w narzędzia do ogrodu, warto zwrócić uwagę na te solidne znanych marek. Wbrew pozorom nie są one drogie, a będą Ci służyły długie lata, o czym łatwo się przekonasz, wchodząc na stronę gardenowo.pl. Sprzęty z supermarketów to najczęściej tzw. jednorazówki. Jeśli cokolwiek się z nich zepsuje, to narzędzie możesz praktycznie wyrzucić. W przypadku opryskiwaczy jest to nagminne. Gardenowo.pl posiada w asortymencie różnego rodzaju części do opryskiwaczy, które pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, ale i czasu. Wymiana danych elementów nie przysparza żadnych problemów i przebiega błyskawicznie, dzięki czemu będziesz mógł już po chwili powrócić do czynności pielęgnacyjnych w ogrodzie, w sadzie lub też na działce.