Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Środki Owadobójcze na Przędziorki

Product was successfully added to your shopping cart.

Zauważyłeś drobne pajęczynki na liściach roślin doniczkowych? To jeden z typowych objawów żerowania przędziorków. To samo dotyczy drzew liściastych i iglastych oraz krzewów. Jeśli odpowiednio szybko nie zareagujesz, mogą całkowicie zniszczyć Twoje uprawy. W sklepie internetowym Gardenowo.pl znajdziesz profesjonalne środki owadobójcze na ten i wiele innych gatunków szkodników.

Ustaw kierunek malejący

   

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

10 produkt(ów)

Skuteczne środki na przędziorki

Jeżeli jesteś miłośnikiem ekologii, wybierz produkt o naturalnym składzie, jak na przykład Promanal Substral, dedykowany do ochrony drzew owocowych oraz drzewek i krzewów ozdobnych. W sprzedaży znajdują się również uniwersalne środki owadobójcze przystosowane zarówno do zwalczania przędziorków, jak i wielu innych szkodników – Agrocover Koncentrat marki Target doskonale radzi sobie również z mszycami, miodówkami, czerwcami itp., a równocześnie nie jest szkodliwy dla pszczół.

W naszym asortymencie dostępne są w pełni oryginalne środki owadobójcze, znanych i cenionych producentów specjalizujących się w produkcji profesjonalnych preparatów do ochrony roślin. Zainteresowani znajdą tutaj skuteczne preparaty zwalczające przędziorki od takich marek jak Bros, Target, Substral czy Bayer. Zastosowanie wysokiej jakości środka jest gwarancją na szybkie i skuteczne wyleczenie roślin ogrodowych oraz domowych i to za całkiem przystępną cenę!

Profesjonalne preparaty najlepszych producentów na przędziorki

Szeroki wybór dostępnych produktów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą profesjonalnych środków owadobójczych na przędziorki oraz inne szkodniki. Dostaniesz u nas środek owadobójczy na przędziorka w formie koncentratu do rozcieńczania, jak i gotowych sprayów.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie środki na przędziorka cechuje wysoka skuteczność działania. Pamiętaj jednak o tym, że stężenie substancji skutecznie działającej na przędziorki różni się w zależności nie tylko od zastosowanego środka, ale również tego, jaką roślinę ma chronić. Dlatego też gdy wybierzesz odpowiedni środek owadobójczy na przędziorka w formie koncentratu dla Twoich upraw, koniecznie dokładnie zapoznaj się z zaleceniami producenta dotyczącymi jego rozrobienia.

Środki na przędziorka wykonane są z różnego rodzaju środków na podstawie różnych baz – na przykład oleju rydzowego. Doskonale radzą sobie również z innymi szkodnikami nawiedzającymi uprawy i ogrody, jak mszyce, wciornastki, szpeciele czy miseczniki. Dzięki temu stosując preparat na przędziorki, zwalczasz zarazem także inne zagrożenia dla roślin, krzewów i drzew. A dodatkowo wiele z nich pozwala na zwiększenie odporności na choroby grzybowe.

Kiedy stosować środki do zwalczania przędziorków?

Środki na przędziorka można stosować praktycznie przez cały rok. Istnieją preparaty, które przeznaczone są do stosowania wczesną wiosną, jak i takie, które dają maksimum możliwości późną jesienią. Informacja o najlepszej porze użytkowania znajduje się w opisie danego produktu. Dlatego możesz wybrać środek owadobójczy na przędziorka doskonale dopasowany do okresu, w którym te szkodniki pojawiają się w Twoim ogrodzie.

Podczas użytkowania preparatów ważna jest systematyczność oraz dokładność – w przypadku roślin należy pamiętać o nanoszeniu środka na przędziorki na spodnią część liści. Preparaty działają powierzchniowo – aby były skuteczne, szkodnik musi mieć z nimi fizyczny kontakt. Jeśli już występują na roślinach lub pędach, możesz używać ich bezpośrednio na przędziorkach oraz innych szkodnikach, bowiem wszystkie są w pełni bezpieczne dla roślin.

Środki na przędziorka w dobrej cenie

W Gardenowo skuteczne środki na przędziorka dostępne są w atrakcyjnych, przystępnych cenach. Zdziwisz się, jak niewiele środków trzeba, aby zapewnić uprawom i roślinom niczym niezakłócany wzrost. Dlatego zadbaj o to, aby żadne szkodniki nie niszczyły Twojego ogrodu – wybierz środek owadobójczy i zamów go już dzisiaj!