Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Środki Owadobójcze na Przędziorki

Product was successfully added to your shopping cart.

Środki Owadobójcze na Przędziorki

Ustaw kierunek malejący

   

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

12 produkt(ów)

Środki Owadobójcze na przędziorki

Zauważyłeś drobne pajęczynki na liściach roślin doniczkowych? To jeden z typowych objawów żerowania przędziorków. W sklepie internetowym Gardenowo.pl znajdziesz profesjonalne środki owadobójcze na ten i wiele innych gatunków szkodników. 

Skuteczne środki na przędziorki

Przędziorek chmielowiec to gatunek roztocza z rodziny przędziorkowatych. Ten powszechny szkodnik żeruje na ok. 180 gatunkach roślin, jego obecność rozpoznamy po pojawieniu się na liściach, łodygach i pędach kwiatów drobnych pajęczynek. Warto pamiętać o tym, że są to szkodniki, które mogą doprowadzić do całkowitego zniszczenia roślin, dlatego też walkę z nimi należy rozpocząć natychmiast. Najprostszym sposobem na pozbycie się przędziorków jest zastosowanie specjalistycznego środka owadobójczego. Dużą sympatią wśród klientów, przez wzgląd na wygodę użytkowania cieszą się preparaty w sprayu oraz tzw. pałeczki nawozowe 2 w 1, które działają aż do 16 tygodni. Jeżeli jesteś miłośnikiem ekologii, wybierz produkt o naturalnym składzie - Promanal Substral, dedykowany do ochrony drzew owocowych oraz drzewek i krzewów ozdobnych. W sprzedaży znajdują się również uniwersalne środki owadobójcze przystosowane zarówno do zwalczania przędziorków, jak i wielu innych szkodników - Agrocover Koncentrat marki Target doskonale radzi sobie również z mszycami, miodówkami, czerwcami itp.

Profesjonalne preparaty najlepszych producentów na przędziorki

W naszym asortymencie dostępne są w pełni oryginalne środki owadobójcze, znanych i cenionych producentów specjalizujących się w produkcji profesjonalnych preparatów do ochrony roślin. Zainteresowani znajdą tutaj skuteczne preparaty zwalczające przędziorki od marki – Bros, Target, Substral czy Bayer. Zastosowanie wysokiej jakości środka jest gwarancją na szybkie i skuteczne wyleczenie roślin ogrodowych oraz domowych i to za całkiem przystępną cenę!

Szeroki wybór dostępnych produktów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą profesjonalnych środków owadobójczych na przędziorki oraz inne szkodniki.