Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Rękawice Ogrodnicze

Product was successfully added to your shopping cart.

Rękawice Ogrodnicze

Ustaw kierunek malejący

   

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

11 produkt(ów)

Rękawice – niezbędne wyposażenie ogrodnika

Każdy ogrodnik, bez względu na to, czy jest profesjonalistą, czy amatorem, czy ma mały ogródek, czy też ogromny, potrzebuje pewnych niezbędników do wykonania pracy, takich jak sprzęt, czy rękawice ogrodnicze. Solidne akcesoria to podstawa, która nie tylko usprawnia pracę, ale i sprawia, że będzie ona przyjemniejsza i dużo łatwiejsza. Są również takie czynności, jak sadzenie i pielęgnacja roślin, których nie należy wykonywać bez odpowiedniego zabezpieczenia dłoni. Dlatego też porządne ochronne rękawiczki ogrodnicze to coś, z czego każdy ogrodnik korzysta bardzo często i w różnych okolicznościach. Rękawice do ogrodu wykorzystuje się nie tylko przy sadzeniu kwiatów, zbieraniu warzyw i owoców, ale również pieleniu, nawożeniu, rąbaniu i układaniu drewna oraz innych brudzących i wymagających zajęciach. Sporo osób uważa, że nakładając je, zabezpieczamy się jedynie przed ubrudzeniem rąk. Tymczasem nic bardziej mylnego. Rękawice ogrodnicze mają za zadanie odpowiednio zabezpieczyć dłonie. Dzięki nim nie będziemy narażeni na urazy, oparzenia, drzazgi i nie tylko. Żadna potencjalnie niebezpieczna substancja nie ma bezpośredniej styczności ze skórą, co jest bardzo ważne!

Rękawice ogrodowe – szeroki wybór

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl poleca rękawice ogrodowe, które idealnie sprawdzą się w przypadku różnych prac. Proponujemy rozmaite wersje, zarówno jeśli chodzi o kolory, jak i o materiały i grubość. Rękawiczki ogrodowe z naszego asortymentu są zakończone ściągaczem, odporne na ścieranie i rozdarcia. Dzięki temu, że są rozciągliwe i wytrzymałe, będą Ci długo służyły. Tak zwane rękawice ogrodnicze wampirki to niezbędny element wyposażenia każdego ogrodnika – zarówno profesjonalisty, jak i amatora. Bez względu na to, ile czasu spędzasz przy pracach ogrodniczych, odpowiednie zabezpieczenie rak, to zawsze podstawa, a dobrane rękawiczki ogrodowe to nie tylko kwestia wygody, ale również bezpieczeństwa. Pamiętaj, że niektóre gatunki roślin, chwasty i środki chemiczne mogą podrażniać skórę. Podobnie zresztą jak igły, drzazgi i inne rzeczy, znajdujące się w ziemi. Bez względu na to, czy zasadzasz rośliny, czy wykonujesz jedynie poprawki kosmetyczne w swoim hodowli, to zawsze odpowiednio zabezpiecz dłonie. Rękawice ogrodowe to podstawa!

Rękawice do ogrodu – ochrona rąk

Rękawice ogrodowe to niezbędne wyposażenie każdej osoby, która posiada rośliny. Bez względu na to, czy mamy balkon, ogród, taras, czy może działkę, zawsze będziemy potrzebować czegoś, co ochroni nasze dłonie. Wykonując prace typu zasadzanie roślin i przesadzanie ich oraz usuwanie chwastów, założenie rękawiczek ogrodowych jest praktycznie konieczne. Niezabezpieczone dłonie nie tylko będą brudne, ale przy okazji mogą się na nich pojawić uczulenia, zadrapania i drobne ranki. Ubierając odpowiednio grube i trwałe rękawiczki ogrodnicze, możemy mieć pewność, że wszystko wykonamy całkowicie bezpieczne. Dzisiaj praktycznie w każdym miejscu możemy zakupić tego rodzaju akcesoria, niemniej warto zwrócić uwagę na ich jakość. Nie wszystkie ochronią nas nie tylko przed brudem, ale również przed pozostałymi zagrożeniami. Pamiętajmy, że grzebiąc w ziemi zasilanej nawozami i innymi preparatami, możemy się narazić na reakcje alergiczne. Właśnie z tego względu rękawice ogrodowe są tak istotne. W Gardenowo.pl znajdziesz akcesoria tego rodzaju w korzystnych cenach. Szeroki wybór rękawiczek ogrodowych w różnych rozmiarach sprawi, że zawsze dobierzesz coś odpowiedniego i dostosowanego do swoich potrzeb.