Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Środki Czyszczące Do Podłogi

Product was successfully added to your shopping cart.

Wydajne, skoncentrowane formuły preparatów dostępnych w sklepie internetowym Gardenowo.pl, skutecznie usuwają kurz, ślady po butach oraz zabrudzenia wynikające z codziennego użytkowania. Oprócz czystych powierzchni pozostawiają także przyjemny zapach. Każda z podłóg, niezależnie od rodzaju wykończenia wymaga indywidualnego traktowania, które polega między innymi na doborze odpowiednich środków czyszczących i właściwego z nich korzystania.

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Środki czyszczące do podłóg – wysoka jakość

Podłoga to powierzchnia, z którą mamy częsty, nierzadko również bezpośredni kontakt. Potwierdzą to zwłaszcza osoby, które preferują chodzenie po podłodze bosymi stopami, a także rodzice maluchów, które chętnie się na niej bawią. Każda z wymienionych sytuacji wymaga utrzymania podłogi w czystości, by nie narażać jej użytkowników na kontakt z brudem, kurzem, roztoczami, bakteriami oraz wszelkiego rodzaju nieczystościami, które z łatwością gromadzą się w zakamarkach domu.

W naszej ofercie dostępne są środki czyszczące do podłóg przetestowane przez specjalistów, które cechują się niezwykłą efektywnością przy małej ilości użytego detergentu. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne środki myjące, z których pomocą pozbędziesz się każdego, nawet najbardziej uporczywego zabrudzenia z każdego rodzaju powierzchni – gresu, glazury, terakoty, paneli, drewna, a także PCV. Ze względu na swoją wysoką skuteczność usuwają wszelkiego typu nieczystości, między innymi uporczywe, tłuste i zaschnięte plamy. Ponadto, nadają czyszczonym powierzchniom piękne zapachy, które długo się utrzymują. Detergenty do podłóg marki FEDA Expert to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie!

Intensywne środki czyszczące do podłóg

Jak dobrać właściwy środek czyszczący do podłóg?

Przed wyborem zwróć uwagę, do jakiej powierzchni jest dedykowany. W naszym asortymencie znajdziesz środki przeznaczone do różnego rodzaju powierzchni: drewnianych (lakierowanych, woskowanych i olejowanych), laminowanych, ceramicznych, kamiennych (granitowych, marmurowych i innych), winylowych itd. Wśród rozmaitych specyfików dostępne są także produkty przeznaczenia uniwersalnego. Wszystkie wyróżniają się skutecznym działaniem i innowacyjną, skoncentrowaną formułą, dzięki której porządki przebiegają sprawniej  i są bardziej efektywne.

Czyszczenie podłogi nie musi być uciążliwe

Wystarczy wybrać sprawdzone, wydajne, a co najważniejsze – skuteczne rozwiązania.

Środki czyszczące do podłóg dostępne w sklepie Gardenowo, poza właściwościami myjącymi, mają także działanie ochronne, np. środki do drewnianych podłóg lakierowanych tworzą na ich powierzchni dodatkową warstwę, poprawiającą odporność lakieru. Z kolei środki do gresu, czy glazury usuwają nawet najcięższe plamy, a do tego pomagają zachować kolor i nabłyszczają podłogi.

Skorzystaj z preparatów do zadań specjalnych marki FEDA, niezastąpionych w codziennych porządkach. Regularnie stosowane pomagają utrzymać czystość, ale również zapobiegają gromadzeniu się zabrudzeń na Twojej podłodze.