Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Pałeczki Nawozowe Do Ogrodu

Product was successfully added to your shopping cart.

Posiadając działkę, ogród, sad, czy nawet zwykły balkon lub taras, eksperymentujesz z różnymi preparatami, po których Twoje rośliny mają ładniej się prezentować, intensywniej rosnąć i nie chorować. O ile raz na jakiś czas, w branży pojawiają się nowości, o tyle istnieją pewne środki znane od lat, po które zawsze chętnie sięgają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Różnego rodzaju pałeczki to nawozy cieszące się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Przede wszystkim są one proste w użyciu i stosunkowo tanie. Ich działanie jest uniwersalne - możesz bezproblemowo zakupić nawozy pałeczkowe dla wszystkich roślin zielonych czyli tzw pałeczki nawozowe.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 24

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 24

Najlepsze pałeczki do roślin

 Wystarczy zastosować na doniczkę określoną liczbę pałeczek (najczęściej od 1 do 4). Produkt działa do około 2 miesięcy. Dzięki temu, nie musisz pamiętać o regularnym, częstym nawożeniu. Pałeczki stopniowo się rozpuszczają. Ta wygodna opcja będzie doskonała dla wszystkich roślin w Twoim domu i na balkonie. Nawozy tego rodzaju posiadają w składzie odpowiednio dobrane mikroelementy. W zależności od przeznaczenia, możemy się spotkać ze zwiększoną dawką potasu i fosforu, które zapewniają intensywny wzrost, odpowiednie kwitnienie i piękny wygląd kwiatów i liści. Warto podkreślić, że dzięki pałeczkom, rośliny są bardziej odporne na trudne warunki, również atmosferyczne.

Pałeczki nawozowe do kwiatów

W Gardenowo.pl oferujemy pałeczki nawozowe znanych producentów, takich jak: Agrecol, Biopon, Target, Bros, Substral, Zielony Dom. Cechują się one skutecznością działania oraz tym, że są całkowicie bezpieczne. W asortymencie posiadamy zarówno pałeczki nawozowe do określonych gatunków kwiatów- np. do storczyków, jak i te o uniwersalnym działaniu - do roślin zielonych, balkonowych, kwitnących itd. Sporą popularnością cieszą się też pałeczki owadobójcze (przeciw komarom i meszkom). Dzięki takim produktom, ochronisz swoje rośliny, ale również zapewnisz optymalne warunki do rozwoju, dostarczając im niezbędne składniki odżywcze. Stosowanie nawozów pałeczkowych gwarantuje piękny i zdrowy wygląd!

Jakie pałeczki do kwiatów wybrać?

Pałeczki do roślin to jedne z najchętniej wybieranych środków pielęgnacyjnych i odżywczych. Są one łatwe w użyciu, nie kosztują wiele, a efekty ich działań przerastają nasze oczekiwania. Tego typu środki do pielęgnacji roślin kupują zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści, którzy po prostu chcą odpowiednio zadbać o swoje rośliny w domu, czy na balkonie. W gardenowo.pl znajdziesz pałeczki do kwiatów, które zapewnią Twoim roślinom wszystko to, co niezbędne. Dzięki nim zostaną dostarczone wszystkie składniki odżywcze i niezbędne to prawidłowego wzrostu. Tego typu preparaty są dostępne na rynku ogrodniczym od dawna. Obecnie możemy zakupić zarówno uniwersalne pałeczki, jak i dedykowane konkretnym gatunkom. Pamiętaj, że za piękny wygląd Twoich roślin odpowiedzialna jest masa czynników. Niestety samo podlewanie nie jest wystarczające, by cieszyć się pięknymi kwiatami. Wśród wielu preparatów odżywczych, pałeczki wyróżniają się ceną, skutecznością oraz łatwością użycia. Ich plusem jest również to, że raz zastosowane działają naprawdę długo.