Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Dynia - Nasiona Dyni

Product was successfully added to your shopping cart.

Oferujemy duży wybór nasion dyni w różnych odmianach. Produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów - marki Toraf oraz PlantiCo, przez co charakteryzują się wysoką jakością oraz znakomitą zdolnością kiełkowania. Dynia to warzywo o wszechstronnym zastosowaniu, w zależności od odmiany nadaje się ona do bezpośredniego spożycia, a także do konserwowania, kiszenia czy robienia domowych przetworów. Dynia podobnie, jak wszystkie warzywa dyniowate jest źródłem wielu właściwości odżywczych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Warzywo to zawiera dużą ilość cennych witamin i soli mineralnych, w tym – witaminy A, C, E i K, witamin z grupy B, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, żelaza, wapnia, potasu, magnezu oraz fosforu. 

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 25

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 25

  1. 1
  2. 2

Nasiona Dyni

Do najważniejszych właściwości zdrowotnych dyni możemy zaliczyć między innymi wspomaganie funkcjonowania układu pokarmowego oraz układu moczowego, leczenie schorzeń nerek i układu krążenia, usprawnianie procesów przemiany materii, utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu i glukozy we krwi, zapobiegając tym samym cukrzycy. Ponadto warto wiedzieć o tym, że dynia wykazuje silne właściwości antynowotworowe, co zostało naukowo udowodnione.

W szerokiej ofercie sprzedażowej dostępne są nasiona wielu różnych odmian dyni.

Do najpopularniejszych zaliczamy oczywiście nasiona dyni zwyczajnej – Danka Polka oraz nasiona dyni wyróżniających się podłużnym kształtem - odmiana dyni piżmowej Butternut, odmiana dyni zwyczajnej - Kabaczek Złoty Cepelin, odmiana dyni zwyczajnej - Cukinia Atena Polka. W sprzedaży mamy również nasiona dyni olbrzymiej Uchiki Kuri - roślina uprawiana w sprzyjających warunkach może osiągnąć nawet 3 metry wysokości. Oprócz tego, w naszym asortymencie znajdują się także nasiona dyni BIG MAX – jest to niezwykle plenna odmiana o jadalnych owocach o masie ok. 20 kg cechujących się bardzo smacznym miąższem, które świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i dekoracja na Halloween.

Nie zastanawiaj się i wybierz nasiona swojej ulubionej odmiany dyni.