Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Profesjonalne Środki Czyszczące Do Ceramiki

Product was successfully added to your shopping cart.

Profesjonalne środki czyszczące do ceramiki, które zostały opracowane z myślą o skutecznym działaniu w usuwaniu nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń! Powierzchnie wyłożone glazurą lub gresem wymagają szczególnej pielęgnacji, tak by zachowały swoje walory estetyczne przez długi czas. Dzięki odpowiednim środkom szybko zyskasz efekt czystych i zadbanych elementów ceramicznych.

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Środki czyszczące do ceramiki

Płytki łazienkowe i kuchenne to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań. Zaletą jest fakt eliminacji częstego odświeżania danego pomieszczenia. Warto jednak pamiętać, że płytki ceramiczne, takie jak gres, terakota, glazura, jak i fugi znajdujące się pomiędzy nimi, wymagają systematycznego i dokładnego czyszczenia. Jednak nie wszystkie zabrudzenia usuniesz z łatwością - często pozostają nieestetyczne smugi, zacieki, osady z kamienia, a w fugach gromadzą się pozostałości po mydle i innych kosmetykach.

Oferta sklepu Gardenowo – środki czyszczące do ceramiki

Szukasz skutecznych środków czyszczących do swojego domu? Specjalnie dla naszych klientów rozszerzyliśmy asortyment o profesjonalną chemię gospodarczą marki Frosch, FEDA Expert – środki, które wyróżniają się niebywałą efektywnością, niezawodnym działaniem, a także przystępnymi cenami.

Produkty FROSCH FEDA zapewniają pielęgnację czyszczonej powierzchni oraz długotrwałą ochronę. Usuwają uporczywe zabrudzenia, których ciężko jest pozbyć się za pomocą tradycyjnych środków czystości dostępnych w drogeriach.

Wśród środków do czyszczenia ceramiki dostępnych w sklepie Gardenowo, znajdziesz między innymi: Płyn Czysty Gres, Czysta Płytka (przeznaczony do czyszczenia powierzchni glazury oraz terakoty), a także Czysta Fuga, który z łatwością usunie rdzę, osad wapienny i tłuste plamy, odświeżając przy tym kolor fugi. Wszystkie preparaty charakteryzują się specjalistyczną formułą, opracowaną w celu redukcji nawet najbardziej trudnych i uporczywych zabrudzeń.

Środki czyszczące do ceramiki FEDA wykazują doskonałe właściwości myjące i antystatyczne, brak pozostawiania smug oraz zapobieganie powstawaniu śladów palców. Ponadto, systematycznie używane zapobiegają gromadzeniu się niechcianego brudu, co ułatwia utrzymanie Twojej przestrzeni w higienicznej czystości.

Stosowanie środków do czyszczenia ceramiki

Pamiętaj, by przed każdym zastosowaniem środków chemicznych, zapoznać się z ich składem oraz sposobem aplikacji. Dużym błędem jest nakładanie na powierzchnię dużej ilości preparatu w stosunku do ilości wody, ważne są właściwe proporcje. Ważne jest również, by przed pierwszym użyciem przetestować dany środek na niewidocznej części powierzchni.

W przygotowanej przez nas ofercie, znajdziesz szeroki wybór środków do czyszczenia i pielęgnacji ceramiki. Wybierz preparat, który ułatwi utrzymanie pożądanej czystości w Twoim domu.