Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nasiona Kwiatów Jednorocznych

Product was successfully added to your shopping cart.

Dostępne są nasiona kwiatów jednorocznych różnych gatunków, zarówno tych popularnych i lubianych jak goździk, aster, petunia, nasturcja, aksamitka czy dalia, jak i bardziej nietypowych rodzajów – mietelnika kochia lub dzwonów irlandzkich. Wiele z tych roślin występuje w wielu odmianach różniących się kształtem lub kolorem kwiatów. Dzięki temu kupując w naszym sklepie internetowym, ma się wręcz nieograniczone możliwości względem tworzenia kwiatowych kompozycji w ogrodzie lub na balkonie.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 42

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 42

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nasiona kwiatów jednorocznych w sklepie Gardenowo.pl

Nie ma prostszego sposobu na to, by Twój ogród lub balkon zakwitł feerią barw, niż wysianie nasion kwiatów jednorocznych. Te kwitnące tylko raz w ciągu całego swojego życia rośliny są świetnym wyborem – nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale jednocześnie są bardzo łatwe w uprawie. Do tego w następnym sezonie po przekwitnięciu można w ich miejscu zasadzić inne niezwykłe gatunki, zmieniając całkowicie charakter przydomowej zieleni.

Sklep internetowy Gardenowo.pl posiada bardzo rozbudowaną ofertę obejmującą materiał siewny i sadzeniowy wysokiej jakości. 

Wśród naszych dostawców znajdują się wyłącznie znani i cenieni producenci nasion kwiatów jednorocznych, tacy jak PlantiCo i Toraf. Wysoką jakość oferowanego przez nich materiału siewnego potwierdza nie tylko wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji, ale także rzesza zadowolonych klientów, którzy co roku wracają do produktów tych firm.

Uprawa nasion kwiatów jednorocznych

Jednym z powodów, dla których sięga się po nasiona kwiatów jednorocznych, jest łatwość ich uprawy. Aby jednak rośliny wzeszły, a później pięknie zakwitły, konieczne jest zapoznanie się z ich preferencjami i dobranie odpowiedniego stanowiska pod względem rodzaju gleby oraz nasłonecznienia. Istotne jest również przestrzeganie terminu wysiewu, bo to pozwala rozwijać się roślinie w optymalnych dla niej warunkach atmosferycznych. Jest to szczególnie ważne w przypadku gatunków egzotycznych i odmian o niskiej mrozoodporności, które źle zniosą niskie temperatury, marznące opady, czy inne gwałtowne zmiany pogody.