Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nasiona niezapominajek

Product was successfully added to your shopping cart.

Niezapominajka to szalenie wdzięczna roślina dwuletnia, o rozłożystym, krzaczastym pokroju i drobniutkich, luźno zebranych kwiatach. Nasiona niezapominajki znajdujące się w naszym sklepie umożliwiają wyhodowanie tradycyjnych odmian w najbardziej popularnym niebieskim kolorze, ale mamy również dość nietypowo wybarwioną różową wersję.

Wybierz wysokiej jakości nasiona niezapominajki i stwórz romantyczne rabaty oraz efektowne kompozycje kwiatowe.

Ustaw kierunek malejący

   

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

2 produkt(ów)

Gdzie wysiać nasiona niezapominajki?

Niezapominajki to doskonałe rośliny, aby zagospodarować niższe piętra rabat, obsadzić obwódki trawnika lub klombu, skalniaki, okolice oczek wodnych i wszystkie miejsca, które wymagają dodatkowego zaakcentowania. Ponieważ jest to gatunek niski i bardzo rozłożysty, może być uprawiany w pojemnikach i donicach, dopełniając tym samym wystrój tarasu lub balkonu.

Nasiona niezapominajki najlepiej wysiewać w miejscach słonecznych, jednak całkiem nieźle poradzi sobie również w niewielkim półcieniu. Podłoże pod wysiew powinno być lekko wilgotne, ale bez długotrwałych zastojów wody. Pielęgnacja uzależniona jest od miejsca wysiewu – w miejscach bardziej nasłonecznionych będzie wymagała częstszego nawadniania. Młode roślinki warto dokarmiać poprzez wzbogacenie podłoża kompostem lub obornikiem. Niezapominajka bardzo lubi regularne spulchnianie gleby.

Doniczki i skrzynki do wysiewu powinny mieć dobry drenaż. Gatunek ten bardzo dobrze zimuje w gruncie, jednak okazy hodowane w donicach muszą być zabezpieczone przed mrozami folią izolacyjną, a sam pojemnik przestawiony do osłoniętej części tarasu.

Nasiona niezapominajki w sklepie Gardenowo

Nasiona niezapominajki w dostępne w sklepie internetowym Gardenowo to specjalnie wyselekcjonowany, wysokiej jakości materiał siewny, pochodzący od rzetelnych i sprawdzonych producentów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze nasiona sprzedawane są w oryginalnych opakowaniach, dzięki czemu zachowują pełnię swoich właściwości i bardzo wysoki współczynnik kiełkowania.

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości nasiona niezapominajki niebieskiej oraz nasiona niezapominajki różowej, które dorastają do 25 cm. Możesz zdecydować się na jeden kolor, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć odmiany i stworzyć dwukolorowy, niebiesko-różowy fragment ogrodu.