Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Odstraszacze

Product was successfully added to your shopping cart.

Stawiamy wyłącznie na znane i sprawdzone marki, takie jak: Agrecol, Bayer, Bros, Expel. Skuteczność działania odstraszaczy potwierdzają zarówno profesjonalni ogrodnicy, jak i amatorzy. Co istotne, ich skład pozwala się pozbyć szkodników z ogrodu, ale jednocześnie jest bezpieczny. Nie pozwól, by Twoja starannie pielęgnowana hodowla została zrównana z ziemią poprzez owady, krety, ptaki, ślimaki, ale też z pozoru niegroźne psy i koty czy też sarny i zające. Zwierzęta, mimo tego, że są przyjazne i budzą sympatię, to jednak potrafią narozrabiać i sprawić, że trud włożony w pielęgnację ogrodu pójdzie na marne. 

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 86

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 86

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Skuteczne odstraszacze na szkodniki

Nawet przy bardzo starannej pielęgnacji ogrodu, mogą pojawić się w nim zagrożenia, z którymi trzeba się zmierzyć. Jednymi z najpoważniejszych są różnego rodzaju szkodniki, takie jak choćby: krety, owady, ślimaki, dzikie zwierzęta. Jak wiadomo, mają one destrukcyjny wpływ na naszą hodowlę - zarówno na drzewa i krzewy ozdobne, ale także na warzywa, owoce, czy też kwiaty. W sytuacji, gdy zauważamy pojawienie się któregokolwiek z powyższych szkodników, należy działać szybko i sięgać po konkretne środki. Sklep Gardenowo.pl posiada w asortymencie skuteczne odstraszacze, które momentalnie rozprawią się z zagrożeniem. Proponujemy środki, które poradzą sobie z każdym destrukcyjnym czynnikiem. W naszej ofercie znajdują się: elektrofumigatory oraz preparaty na: krety, nornice, kuny, myszy i szczury, psy i koty, ptaki, sarny i zające, ślimaki.

Odstraszacze - dla komfortu ogrodnika i bezpieczeństwa jego upraw

Bez względu na to, jaki problem pojawił się na Twoim kawałku zieleni, to w naszym sklepie, mamy dokładnie to, czego potrzebujesz. Już nie musisz szukać sprawdzonych porad i biegać po kolejnych miejscach, w celu zakupu skutecznego preparatu. Zadbaj o swój ogród, wyeliminuj zagrożenia i zaoszczędź sobie dodatkowej pracy. Postaw na odstraszacze z naszego sklepu Gardenowo.pl!

Czy warto kupować odstraszacze?

Część właścicieli ogrodów jest zdania, że problem związany ze szkodnikami nigdy nie będzie ich dotyczył. Niestety, fakty są jednak takie, że prędzej czy później, nawet w najbardziej zadbanym ogrodzie pojawia się jakieś zagrożenie i rozpaczliwie szuka się ratunku. Szkodniki są w stanie bardzo szybko zniszczyć efektowną roślinność, popsuć misternie układaną kompozycję, czy też po prostu utrudnić życie. Zawsze warto być przygotowanym na ich pojawienie się. Odstraszacze pozwolą w szybki i bezproblemowy sposób pozbyć się każdego zagrożenia. Wyeliminowanie problemu nie będzie już nastręczać żadnych trudności. Dzisiaj na rynku możemy znaleźć całą masę odstraszaczy, których efekty działanie niekoniecznie będą skuteczne. Przeglądając asortyment sklepu gardenowo.pl masz pewność, że wybierzesz coś skutecznego. Istotne są również niskie ceny, które nie nadszarpną zasobności portfela. Teraz pozbycie się szkodników może przebiegać w sprawdzony sposób. W końcu na nowo będziesz mógł się cieszyć relaksem w ogrodzie.