Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nasiona Kwiatów Wieloletnich

Product was successfully added to your shopping cart.

Wysokiej jakości nasiona kwiatów wieloletnich

W sklepie Gardenowo.pl znajdziesz wysokiej jakości nasiona kwiatów wieloletnich od polecanych producentów, takich jak Plantico, Toraf oraz innych marek. Nasz asortyment obejmuje zarówno najpopularniejsze, jak i mniej znane gatunki bylin, które ozdobią każdy ogród, balkon czy rabatkę. W sprzedaży mamy m.in. nasiona bratka ogrodowego, goździka kropkowanego, niezapominajki różowej i niebieskiej. Proponujemy też takie nasiona kwiatów wieloletnich, jak: goździk brodaty, dzwonek ogrodowy, malwa ogrodowa czy naparstnica purpurowa. Możesz u nas nabyć ponadto takie piękne roślinny jak przegorzan, żagwin ogrodowy czy rudbekia cherry. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, staramy się regularnie uzupełniać nasz asortyment o nowe gatunki roślin.

Odpowiednio pielęgnowane nasiona kwiatów ogrodowych wieloletnich pozwolą cieszyć się przez lata niezwykłym wyglądem, pięknym zapachem i bogactwem kolorów roślin. Do każdego opakowania dołączona jest dokładna instrukcja siewu i dalszej uprawy poszczególnych gatunków kwiatów.

Ustaw kierunek malejący

   

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

10 produkt(ów)

Czym są nasiona kwiatów ogrodowych wieloletnich?

W ofercie sklepu Gardenowo dostępne są nasiona kwiatów ogrodowych wieloletnich, czyli popularnych bylin. To wieloletnie rośliny zielne, których część znajdująca się nad ziemią zasycha na okres zimy, a ich korzenie, kłącza czy rozłogi zimują w gruncie. Kwiaty te odradzają się na wiosnę, wydając nowe pędy, kwiaty i liście z podziemnych organów. Istnieją też nieliczne byliny, które zachowują liście przez całą zimę. Kwiaty wieloletnie doskonale sprawdzają się na rabatach. Stanowią polecaną alternatywę dla trawników.

Jak uprawiać byliny?

Uprawa bylin wymaga przede wszystkim odpowiedniego doboru właściwych odmian i gatunków do konkretnego stanowiska. Nasiona kwiatów wieloletnich i powstałe z nich rośliny będą bowiem zachwycać swym efektownym wyglądem tylko wówczas, gdy warunki siedliskowe spełnią ich wymagania. Zanim więc posiejesz nasiona kwiatów wieloletnich w gruncie, dokładnie usuń chwasty trwałe, takie jak perz i mniszek z gleby, nanieś nawóz organiczny i głęboko przekop stanowisko.