Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Chemia Basenowa

Product was successfully added to your shopping cart.

Utrzymanie higieny i czystości w basenie to podstawa. Dzięki temu woda będzie krystaliczna czysta, wolna od zarazków i co najważniejsze, w pełni bezpieczna dla nas. Część nieczystości z basenu jest oczywiście usuwana przez filtry oraz pompę, jednakże nie wszystkie. Mało tego, metody te nie są w 100% efektywne. Chemia basenowa to niezbędne środki, w które musi się wyposażyć każdy właściciel. Wśród niezbędnych prac, jakie należy wykonywać przy osobistym akwenie wodnym, można wymienić regulację pH, dezynfekcję i koagulację.

Ustaw kierunek malejący

   

14 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

14 produkt(ów)

Środki do basenów i oczek wodnych

Posiadanie własnego basenu, to marzenie wielu osób. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że przyjemność ta wiąże się ze sporą pracą oraz z obowiązkami.  Regulacja pH to czynnik szczególnie istotny, gdyż gwarantuje on odpowiednie właściwości wody przez długi czas. Tym samym będziemy mogli korzystać z basenu bez obaw. W przypadku dbania o poziom pH należy zwrócić szczególną uwagę na upały i opady, gdyż mają one istotny wpływ na wahania tego współczynnika. Najłatwiej go skontrolować za pomocą specjalnych testów. W celu utrzymania go na idealnym poziomie, należy stosować specjalne preparaty do basenu. Chemia do dezynfekcji to z kolei pierwsze środki, w który trzeba się zaopatrzyć, jeszcze przed nalaniem wody.

Chemia do basenu

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje środki przeznaczone zarówno do basenu, jak i do oczek wodnych. W naszym asortymencie znajdują się m.in.: preparaty obniżające Ph wody, chlor pod postacią tabletek lub granulatu, płyny klarujące wodę, chemia na mech i glony. U nas zakupisz wszystkie preparaty do basenu, bez względu na to czego potrzebujesz. W naszej ofercie dostępne są jedynie środki od najlepszych producentów, takich jak Target i Bros. Ich skuteczność jest potwierdzona wieloma testami, jak i również przez użytkowników. Od teraz zarówno basen, jak i oczko wodne będą zawsze czyste, zadbane i całkowicie bezpieczne. Wypróbuj już teraz. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Skuteczna chemia basenowa

O ile każdy dzisiaj marzy o tym, by posiadać w swoim ogródku lub na działce choćby malutki basen, o tyle na wstępie niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że wiąże się to również z obowiązkami. Oczywiście nie są to szczególnie czasochłonne i trudne zajęcia, niemniej już na wstępie należy zakupić pewne preparaty, które pozwolą nam na spokojnie relaksować się w naszym prywatnym basenie. Chemia basenowa to obowiązkowe środki, które należy nabyć już na etapie kupowania basenu. Zapewnią one bezpieczeństwo, utrzymają wodę w odpowiednim stanie, a ponadto pozwolą się pozbyć szkodliwych bakterii. Stosowanie chemii basenowej powinno wejść nam w krew od samego początku, kiedy tylko nadchodzą cieplejsze miesiące. Napełnienie basenu, choćby tego najmniejszego, wymaga zużycia naprawdę sporej ilości wody. Z tego też względu, już po pierwszym napełnieniu, warto dbać o nią i to, by procesu tego niepotrzebnie nie powtarzać. Chemia basenowa dostępna w asortymencie gardenowo.pl to preparaty najwyższej jakości, które sprawią, że bez obaw będziesz mógł korzystać ze swojego basenu.