Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Środki Czyszczące Do Kamienia

Product was successfully added to your shopping cart.

Środki czyszczące do kamienia dostępne w sklepie Gardenowo.pl to wysoko specjalistyczne preparaty marki FROSCH FEDA Expert, których systematyczne stosowanie podtrzymuje impregnację oraz nadaje powierzchni polerowanej jedwabisty połysk. Impregnacja powierzchni kamienia jest niezbędna do tego, aby kamienne podłogi, blaty i inne elementy służyły przez wiele lat. Impregnowanie kamienia chroni ponadto przed zabrudzeniami i szkodliwym wpływem wilgoci.

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Środki czyszczące do kamienia

Kamień naturalny doskonale nadaje się do wykorzystania w roli wielu użytkowych powierzchni w mieszkaniu i nie tylko. Spotykamy go na posadzkach, blatach kuchennych, parapetach czy schodach, a także wykańczamy nim kominki i tworzymy niebanalne okładziny ścienne. Aby skutecznie czyścić kamień, ważne jest na wstępie określenie typu zabrudzenia, dobór odpowiedniego środka do rodzaju materiału oraz przeprowadzenie próby w mało widocznym miejscu, co pozwoli nam ocenić wpływ środka chemicznego na powierzchnię oraz bliżej określić zużycie danego preparatu.

Środki czyszczące do kamienia w sklepie Gardenowo.pl

Systematyczna pielęgnacja kamienia naturalnego przedłuża jego żywotność. Dzięki temu zachowa on swoje właściwości fizyczne, a także estetykę. W ofercie sklepu Gardenowo znajdziesz preparaty, które zyskały uznanie wśród użytkowników, dzięki czemu od wielu lat stanowią mocny punkt w branży chemii gospodarczej.

Specjalnie dla Ciebie wprowadziliśmy do oferty specjalistyczne środki, których formuły ułatwiają pielęgnację powierzchni wykonanych z kamienia.

Płyn Czysty Marmur to środek do czyszczenia powierzchni z kamienia naturalnego, marmuru i granitu, który w bezpieczny sposób poleruje i nabłyszcza, nie pozostawiając smug i nie rysując powierzchni.

Preparat Czysty Kamień Naturalny przeznaczony jest do codziennego mycia kamienia naturalnego (marmuru, granitu, trawertynu). Doskonale usuwa plamy po wodzie, ślady z tłuszczu, kurz i inne zabrudzenia.

Preparat Czysty Nagrobek czyści i zabezpiecza wszystkie powierzchnie wykonane z granitu, kamienia naturalnego, marmuru, lastryka. Zabezpiecza powierzchnie przed wodą i wnikaniem brudu.

Zadbaj o powierzchnie z kamienia ze środkami marki FROSCH FEDA

Kamień jest jednym z najtrwalszych materiałów wykończeniowych. Aby służył przez wiele lat, należy odpowiednio zadbać o kamienne powierzchnie. Kluczowy jest dobór właściwych preparatów, które skutecznie doczyszczą kamienne powierzchnie, a jednocześnie będą dla nich bezpieczne.

Preparaty marki FROSCH FEDA znajdujące się w naszej ofercie, wyróżniają się innowacyjnymi i wysokowydajnymi formułami. Dzięki chemii dedykowanej powierzchniom wykonanym z kamienia, nie tylko usuniesz plamy, ale też zachowasz jego blask i kolor na dłużej.

Pamiętaj, by wszystkie czynności wykonywać zgodnie z zaleceniami producenta, znajdującymi się na opakowaniu. Dla Twojej wygody, zadbaliśmy o szczegółowy opis każdego produktu. W razie pytań lub wątpliwości, zdaj się na naszą pomoc.