Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Najlepsze Wapna Ogrodnicze

Product was successfully added to your shopping cart.

W procesie pielęgnacji ogrodu, niezwykle istotną rolę pełni zabezpieczanie drzew oraz krzewów przez czynnikami zewnętrznymi. Sprawdzoną i skuteczną metodą jest stosownie wapna ogrodniczego. Czynność ta pozwoli Ci zabezpieczyć konary przez głębokimi pęknięciami, na które wpływ mają duże różnice temperatur. Pamiętaj, że za wysoka lub za niska temperatura może doprowadzić do poważnych strat. Z tego też względu, tak istotne jest zdecydowane działanie.

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Najlepsze wapna ogrodnicze

Profesjonalna ochrona to podstawa. Wapno ogrodowe to skuteczny i sprawdzony środek, stosowany od dawna. Zabezpieczenie kory drzew przez bielenie wapnem ogrodniczym zawsze było podstawową czynnością, której podejmowali się zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Ta klasyczna metoda przetrwała, mimo tego, że dzisiaj dostępne są różnego rodzaju chemiczne środki o dużo bardziej zaawansowanym działaniu. Warto podkreślić, że zabezpieczenie przez pękaniem to podstawa, którą w życie wciela prawie każdy posiadacz drzew i krzewów w ogrodzie. Samo stosowanie wapna do bielenia, jest bardzo proste. Wystarczy nanieść ten preparat za pomocą miękkiego pędzla. Pamiętaj, by czynność tę wykonywać w słoneczne dni i to w styczniu lub w lutym. Przed bieleniem, pokryj pień i konary mleczkiem wapniowym.

Wapno do bielenia

Sklep ogrodniczy online Gardenowo.pl posiada w asortymencie wapna ogrodnicze sprawdzonych producentów, takich jak Biopon i Target. Produkty tych marek zostały przetestowane, a ich działanie jest potwierdzone licznymi testami. Środki powyższych firm są chętnie wybierane zarówno przez profesjonalnych ogrodników, jak i amatorów. Pamiętaj, że prawidłowe zabezpieczenie drzew jest niezwykle istotne. Wapna ogrodnicze dostępne w naszej ofercie to środki, które skutecznie chronią i zapewniają drzewom i krzewom przetrwania nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach. Już teraz pomyśl o odpowiednim zabezpieczeniu drzew i zapewnij im wszystko to, co najlepsze - w sklepie Gardenowo.pl mamy na to sprawdzone sposoby!

Wapno do ogrodu

Pielęgnacja ogrodu i wszystkich roślin wokół nie należy do najłatwiejszych zadań. Należy pamiętać o szeregu różnych czynności, w tym o tych, które są wykonywane co jakiś czas. Jednym z takich obowiązków jest stosowanie wapna ogrodniczego w celu ochrony drzew i niektórych krzewów. Wbrew pozorom, czynność ta nie jest szczególnie trudna i każdy sobie z nią poradzi. Wymaga oczywiście poświęcenia wolnego czasu, ale dzięki temu, nasze drzewa w ogrodzie będą odpowiednio chronione. Mimo tego, że wapno ogrodnicze kojarzy się głównie z bieleniem, to nie należy zapominać o tym, że na rynku dostępne są również nawozy wapniowe, które nieraz są po prostu niezastąpione. Dzięki nim możemy zmienić pH gleby. Zakwaszone podłoże to powszechny problem, z którym borykają się zarówno doświadczeni ogrodnicy, jak i ci początkujący. Gleba tego rodzaju uniemożliwia prawidłowy wzrost i rozwój. Nawozy wapniowe umożliwiają zmianę kwaśnego odczynu ziemi na obojętny. Kupując wapno ogrodnicze w sklepie ogrodniczym gardenowo.pl, otrzymujesz gwarancję najniższej ceny oraz skutecznego działania.