Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Funkia - Cebulki Funkii

Product was successfully added to your shopping cart.

Marzysz o zaaranżowaniu nowoczesnego i stylowego ogrodu? Kupując sadzonki, nie zapomnij o cebulkach funkii! Są to rośliny o niezwykle zdobnych liściach i charakterystycznym jaskrawym wybarwieniu. W internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl znajdziesz wysoko gatunkowy materiał siewny pochodzący wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów. Funkia – nazywana inaczej hostą to rodzaj byliny należący do rodziny szparagowatych, występujący w wielu różnych gatunkach. Właściwie uprawiana i pielęgnowana funkia szybko rozrasta się na boki, przez co stanowi znakomitą roślinę okrywową. 

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

CEBULKI KWIATOWE FUNKIA

Jeśli poszukujesz rośliny, która będzie odpowiednia do zasadzenia w zacienionych miejscach np. pod koronami drzew czy w innych zakamarkach ogrodu, to wybór cebulek funkii będzie strzałem w dziesiątkę. Głównymi zaletami hosty jest wysoka mrozoodporność oraz cieniolubność, z tego też względu rośliny te określane są mianem “królowych nocy”. Co więcej, jej uprawa jest niewymagająca, w związku z czym roślina ta bardzo często polecana także początkującym pasjonatom ogrodnictwa.

CEBULKI KWIATOWE FUNKIA odmiany

W sprzedaży posiadamy najwyższej jakości cebulki funkii oraz inne cebulki kwiatowe. W szczególności polecamy odmianę Orange Marmalade - cechującą się dużymi, rozłożystymi liśćmi, które przykuwają uwagę swoim jaskrawym i dwukolorowym wybarwieniem. Z kolei odmiana August Moon prezentuje się subtelnie i elegancko, a dodatkowym jej atutem są drobne kwiaty koloru lawendowego. A może spodoba Ci się funkia Albopicta wyróżniająca się żyłkowanymi liśćmi o nieco ciemniejszych brzegach? Warto wspomnieć tutaj również o tym, że hosty posadzone na odpowiednim stanowisku nie wymagają praktycznie żadnej opieki. Jeśli Twoja funkia się przyjmie, to możesz być pewny, że przez wiele lat będzie ona zachwycała swoim pięknem! Czy więc nie warto zainwestować w cebulki funkii? Nie zwlekaj i wybierz odmianę, która sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom! 

Szeroki wybór dostępnych nasion i cebulek kwiatów sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupu!