Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Środki na Ślimaki w Ogrodzie - Preparaty i Odstraszacze

Product was successfully added to your shopping cart.

Kiedy nasz ogród zaczynają atakować różnego rodzaju szkodniki, często nie wiemy co zrobić. Tak naprawdę tylko profesjonaliści wiedzą, jak sobie z nimi poradzić. Hobbyści i amatorzy szukają przeważnie porad w sieci i zastanawiają się, który sposób może okazać się najskuteczniejszy.

Jak pozbyć się ślimaków z ogrodu?

W końcu nawet niewielka uprawa warzyw i owoców prowadzona na użytek własny wymaga poświęcenia uwagi i pracy, nie mówiąc już o nieco większych uprawach. Bez względu na sytuację, kiedy tylko zauważymy pojawienie się szkodników, wówczas należy działać szybko i wyeliminować je, zanim zdążą narobić szkód. Posłuży do tego specjalistyczny preparat na ślimaki w ogrodzie.

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Profesjonalne środki zwalczające ślimaki w ogrodzie

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje zarówno środki zwalczające ślimaki (np. Snacol firmy Bros, Ślimakol marki Substral), jak i inne rozwiązania (np. pułapka-środek na ślimaki marki Bros). Jeśli środki na ślimaki będą stosowane według zaleceń producenta, w krótkim czasie powinno się zwalczyć skutecznie plagę ślimaków, które opanowały ogród.

W naszym asortymencie znajdziesz skuteczne środki na ślimaki renomowanych producentów, jak Bros, Substrat, Target i Ziemovit. Cieszą się one bardzo dobrą opinią zarówno wśród właścicieli dużych upraw, jak i prywatnych ogrodów oraz działek. Większość z preparatów na ślimaki działa na zasadzie kontaktowej. Taki preparat na ślimaki nie tylko skutecznie eliminuje te szkodniki, ale także zwabia je, odciągając uwagę od roślin.

Pułapka to również skuteczny środek na ślimaki. Oferowane przez nas urządzenia tego typu potrafią objąć teren aż 20 m2. Ponieważ są one całoroczne, możesz trzymać je przez cały sezon na obszarze, gdzie znajdują się rośliny.

Podkreślamy, że w Gardenowo.pl oferujemy skuteczne odstraszacze na ślimaki od renomowanych producentów. Każdy z nich zadbał o to, aby jego preparat na ślimaki w ogrodzie był nieszkodliwy dla roślin, warzyw oraz owoców. Można znaleźć u nas takie środki na ślimaki, które są odporne na deszcz i pozostają aktywne przez dwa tygodnie. W tym czasie nie musisz obawiać się, że uprawy zostaną zniszczone.

Nie czekaj dłużej, sięgnij po broń w walce ze ślimakami już teraz!

Pułapki i środki na ślimaki w sklepie Gardenowo

Ślimaki to bardzo groźne szkodniki, które są prawdziwą zmorą każdego właściciela ogrodu, zarówno hobbysty, jak i profesjonalisty. Mogą spowodować ogromne straty. Zagrożeniem są zarówno osobniki z muszlami, jak i bez nich. Z tego też względu, kiedy tylko zauważymy ślady obecności ślimaków, to od razu musimy przejść do działania – czyli zastosować odpowiedni środek na ślimaki.

Dzisiaj na rynku dostępna jest cała masa środków na ślimaki, jednakże nie wszystkie są skuteczne. Aby wybrać możliwie najlepsze, przejrzyj starannie wybrany asortyment sklepu gardenowo.pl. Proponowane przez nas środki na ślimaki idealnie sprawdzą się bez względu na to, czy jesteś właścicielem ogromnego sadu, czy małego ogródka.

Preparaty odstraszające i środki na ślimaki – tanie i skuteczne

Dostępne w Gardenowo odstraszacze pozwolą Ci pozbyć się zagrożenia w mgnieniu oka i zminimalizować powstałe szkody. W naszym sklepie ogrodniczym znajdziesz wyłącznie sprawdzone środki przeciw ślimakom, które działają na szkodniki, a nie na rośliny. Mało tego – preparaty tego rodzaju są dostępne w korzystnych cenach.

Środek na ślimaki to niedrogi wydatek, przynoszący kolosalne efekty. Dlatego już dzisiaj zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz preparat na ślimaki najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb!