Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Ślimaki

Product was successfully added to your shopping cart.

Ślimaki

Ustaw kierunek malejący

   

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

12 produkt(ów)

Jak pozbyć się ślimaków z ogrodu?

Kiedy nasz ogród zaczynają atakować różnego rodzaju szkodniki, to często nie wiemy co zrobić. Tak naprawdę tylko profesjonaliści wiedzą, jak sobie z nimi poradzić. Hobbyści i amatorzy, szukają przeważnie porad w sieci i zastanawiają się, który sposób może okazać się najskuteczniejszy. W końcu nawet niewielkie uprawa warzyw i owoców prowadzona na użytek własny, wymaga poświęcenia uwagi i pracy. Nie mówiąc już o nieco większych hodowlach. Bez względu na sytuację, kiedy tylko zauważymy pojawienie się szkodników, to należy działać szybko i wyeliminować je na wstępie. Zagrożeniem, z którym praktycznie każdy ogrodnik w pewnym momencie będzie się musiał zmierzyć, są ślimaki. Te, z pozoru niegroźne stworzenia, które normalnie budzą sympatię, mogą w krótkim czasie przyczynić się do zniszczenia większości roślin. Możemy śmiało powiedzieć, że sieją one spustoszenie w naszej zieleni. Ogrodnicy szczególnie obawiają się gatunków bez muszli. Mięczaki te upodobały sobie zwłaszcza rośliny ozdobne, jak i owocowo-warzywne. Nie są im obce również kwiaty. Chętnie grasują pośród upraw sałaty, marchwi, truskawek, malin, a także lilii, nasturcji i dalii. Kiedy je tylko zauważysz, nie zwlekaj i sięgnij po odpowiednie średnie.

Ślimaki - sposoby zwalczania mięczaków, które sieją spustoszenie w ogrodach

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje zarówno środki zwalczające ślimaki (np. Snacol firmy Bros, Ślimakol marki Substral), jak i inne rozwiązania (pułapka środek na ślimaki marki Bros). Stosuj je według zaleceń producenta, a w krótkim czasie zwalczysz skutecznie plagę ślimaków, które opanowały Twój ogród. Podkreślamy, że w Gardenowo.pl oferujemy skuteczne odstraszacze na ślimaki od renomowanych producentów. Cieszą się one bardzo dobrą opinią zarówno wśród właścicieli dużych hodowli, jak i prywatnych ogrodów oraz działek. Nie czekaj dłużej, sięgnij po broń w walce ze ślimakami, już teraz!

Środki na ślimaki

Ślimaki to bardzo groźne szkodniki, które są prawdziwą zmorą każdego właściciela ogrodu, zarówno hobbysty, jak i profesjonalisty. Kiedy pojawiają się w zasadzie, to mogą spowodować ogromne straty, ale również te nieco mniejsze potrafią skutecznie popsuć. Zagrożeniem są zarówno osobniki z muszlami, jak i bez nich. Z tego też względu, kiedy tylko zauważymy ślady obecności ślimaków, to od razu musimy przejść do działania. Dzisiaj na rynku dostępna jest cała masa środków na ślimaki, jednakże nie wszystkie są skuteczne. Aby wybrać możliwie najlepsze, przejrzyj asortyment sklepu gardenowo.pl. Idealnie się one sprawdzą bez względu na to, czy jesteś właścicielem ogromnego sadu, czy małego ogródka. Dostępne odstraszacze pozwolą Ci pozbyć się zagrożenia w mgnieniu oka i zminimalizować powstałe szkody. W naszym sklepie ogrodniczym znajdziesz wyłącznie sprawdzone środki przeciw ślimakom, które działają na szkodniki, a nie na rośliny. Mało tego – preparaty tego rodzaju są dostępne w korzystnych cenach.