Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Prusaki i Kalaruchy Zwalczanie

Product was successfully added to your shopping cart.

Wykonując różnego rodzaju prace w ogrodzie, często jesteśmy narażeni na różnego rodzaju zagrożenia, z których nawet nie do końca sobie zdajemy sprawę. Bardzo często się zdarza, że owady, zwłaszcza te małe, przenosimy do naszych domów i dopiero po pewnym czasie zauważamy co się stało. Jednym z takich zagrożeń są na pewno pluskwy, prusaki i karaluchy. Jak wiadomo, szkodni te żywią się ludzką krwią i potrafią jej wypić naprawdę sporo - bo nawet dwa razy więcej niż same ważą. Mimo tego, że zagrożenie to jest powszechnie znane, to jednak mamy w dalszym ciągu problemy z jego identyfikacją.

Ustaw kierunek malejący

   

17 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

17 produkt(ów)

Preparaty na pluskwy, karaluchy, prusaki

 Ugryzienia pluskwy wyglądają podobnie jak ugryzienia komarów. Z drugiej strony owady te dużo drugiej zwalczyć. Objawy w postaci swędzenia i pieczenia po ukąszeniu pluskwy, pojawiają się po pewnym czasie. Owady te często atakują podczas naszego snu. Wbrew powszechnej opinii, pluskwy stanowią też zagrożenie dla naszego ogrodu. Jak zatem się ich skutecznie pozbyć? Można próbować starych, domowych sposobów lub od razu sięgnąć po konkrety.

Skuteczne środki i preparaty na pluskwy

Sklep Gardenowo.pl proponuje skuteczne środki owadobójcze na pluskwy, prusaki i karaluchy. Od teraz, zlikwidujesz problem szybko i bezproblemowo. Masz do wyboru płyny i spraye na owady biegające, ale też inne środki. Lep na karaluchy, prusaki, rybiki, podobnie jak prusakolep to metody, które na pewno pomogą Ci się uporać z zagrożeniem. Sięgaj po odpowiednie metody. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada w asortymencie środki owadobójcze na pluskwy od sprawdzonych producentów, takich jak: Agrecol, Bayer, Best Pest, Bros, Expel. Pamiętaj, kiedy tylko zauważysz pojawienie się tych groźnych dla zdrowia szkodników, to nie czekaj i sięgnij po odpowiednie preparaty. U nas je znajdziesz! Bez względu na to, jakie rozwiązania preferujesz, to jesteśmy pewni, że bezproblemowo zamówisz je w naszym sklepie!