Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Papryka - Nasiona Papryk

Product was successfully added to your shopping cart.

Chrupiąca i soczysta papryka, zarówno ta słodka, jak i ostra zaliczana jest do grupy najzdrowszych warzyw, które można bez problemu uprawiać samodzielnie w przydomowym ogródku lub pod osłonami. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze nasiona papryki w przystępnej cenie! Owoce papryki są cennym źródłem wielu substancji odżywczych. Papryka uprawiana w odpowiednich warunkach zawiera duże ilości witaminy C i E, witamin z grupy B, a także potasu, fosforu, żelaza i magnezu. Dla wielu ciekawostką z pewnością będzie fakt, że świeża papryka zawiera pięć razy więcej witaminy C niż cytryna, dlatego też jej regularne spożywanie wskazane jest w przypadku osób z osłabioną odpornością. 

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

Nasiona Papryki

Papryka sprzyja zachowaniu ładnej i zdrowej cery oraz sił witalnych. Zawarty w niej likopen oraz inne przeciwutleniacze skutecznie niwelują wolne rodniki, hamując tym samym proces starzenia się komórek organizmu. Papryka usprawnia funkcjonowanie układu pokarmowego, pomaga obniżyć ciśnienie krwi, a dodatkowo także chroni przed chorobami układu krążenia. Za najzdrowszą paprykę uważa się tę surową, ale gotowana i duszona również zachowuje wiele składników odżywczych. Doskonale nadaje się do sałatek, przygotowywania przetworów, sosów, zup, mrożonek, a także jako dodatek do różnego rodzaju potraw.

Posiadamy nasiona papryki gruntowej Cyklon.

Jest to roślina przeznaczona do uprawy w polu i na działce, której podłużne, czerwone owoce cechują się wyrazistym i ostrym posmakiem. Ostra papryka stanowi jeden z podstawowych składników rozgrzewających zup i dań kuchni meksykańskiej. Natomiast miłośnikom papryki słodkiej polecamy odmianę nasion papryki Calipso – o kruchych, soczystych i żółtych owocach, przystosowaną do uprawy polu i niskich tunelach nieogrzewanych. Nasiona papryki dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, certyfikowanych producentów, co jest gwarancją wyhodowania obficie plonujących i zdrowych roślin.

Wybierz nasiona swojej ulubionej odmiany papryki i ciesz się jej wyjątkowym smakiem oraz właściwościami odżywczymi!