Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Łubin - Cebulki i Cebule Łubinu

Product was successfully added to your shopping cart.

Jeśli jesteś miłośnikiem roślin o charakterystycznych kłosowatych i wielobarwnych kwiatostanach, to koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na cebulki łubinu ogrodowego. To rodzaj roślin należących do rodziny bobowatych, liczący 200 gatunków. W naszym sklepie znajdziesz jedne z najpopularniejszych i zarazem najpiękniejszych odmian łubinu, z których pomocą stworzysz wyjątkową i przyciągającą uwagę kompozycję. Cebulki łubinu sprzedawane w internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl to materiał siewny najwyżej jakości, dostępny w atrakcyjnych cenach. Bulwy pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów, co jest gwarancją wyhodowania zdrowych i okazałych roślin. 

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

CEBULKI KWIATÓW ŁUBIN CEBULKI ŁUBIN

Do wyboru masz między innymi odmiany z kwiatami w kolorach niebieskim, karminowym czy białym. Łubin to roślina, która będzie pięknie prezentowała się w każdym ogrodzie - zarówno tym małym, jak i dużym. Łubin uznawany jest za niezwykle oryginalną roślinę ozdobną, wystarczy tylko spojrzeć na jej kłącza. Pionowe, mocno wydłużone kwiatostany, o nieco stożkowatym kształcie składają się z niewielkich motylkowatych kwiatów. W zależności od odmiany roślina ta może osiągać nawet do 2 metrów wysokości. Decydując się na zakup cebulek łubinu do ogrodu, warto zasadzić je w centralnej części rabaty, dzięki temu będą wyróżniały się na tle pozostałej zieleni, przyciągając tym samym uwagę gości.

WYMAGANIA CEBULEK KWIATÓW ŁUBIN CEBULEK ŁUBIN

Z dostępnych w naszej ofercie cebulek łubinu z pewnością uzyskasz zdrowe i pełnowartościowe rośliny, które będą długo i obficie kwitły. Ponadto warto wspomnieć tutaj o tym, że są to rośliny stosunkowo niewymagające, jeśli chodzi o ich codzienną pielęgnację. Wystarczy wybrać im odpowiednie miejsce oraz pamiętać o regularnym podlewaniu i nawożeniu. Kiedy pędy już zakwitną, wówczas można je ściąć i włożyć do wazonu, by ozdobić nimi mieszkanie.

Szeroki wybór dostępnych nasion i cebulek kwiatów

w ogrodniczym sklepie internetowym Gardenowo.pl sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą.