Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Środki Żrące

Product was successfully added to your shopping cart.

Specjalnie dobrane składniki oferowanych preparatów, usuwają stare warstwy past, tłuszcz, oleje, smary (w tym smary grafitowe), sadzę i zaschnięty brud z większości wodoodpornych powierzchni. Środki żrące u nas to koncentraty do czyszczenia ekstremalnie szybko i gruntownie rozpuszczają stary brud. Pozostawiają odświeżający zapach, higieniczną czystość, a na powierzchniach szklanych i chromowanych – piękny połysk.

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

5 produkt(ów)

Środki żrące – skuteczne preparaty do czyszczenia powierzchni

Żrące środki czystości są zazwyczaj bardzo skuteczne – pozwalają wywabiać plamy, usuwać kamień i rdzę, myć duże powierzchnie, udrożniają zapchane rury i odpływy. Skąd bierze się ich skuteczność? Bez wątpienia przyczyną jest skład, zawierający substancje znane z silnego działania.

Co ważne, mocnych preparatów żrących należy używać z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz nie stosować na powierzchniach zawierających wapień (marmur, kamień naturalny, granit, lastryka, niektóre emalie), które są wrażliwe na działanie kwasów.

Środki żrące marki FEDA Expert zawierają silne substancje, które pomagają wyeliminować brud i siedlisko drobnoustrojów. W zależności od wybranego preparatu, dostępne w formie płynu, koncentratu lub pianki. Stworzone do walki z kamiennymi osadami na powierzchni zlewów, umywalek, wanien, brodzików, toalet, kafelków, chromowanej armatury i innych miejsc, wymagających silnego i efektywnego detergentu.

Czyszczące środki żrące do Twojego domu w sklepie internetowym Gardenowo.pl

Wśród oferty Gardenowo znajdziesz między innymi: Odkamieniacz do łazienki, Super mocny Odtłuszczacz do kuchni, Żel do udrożniania rur oraz Płyn do usuwania cementu i betonu. Wszystkie preparaty wyprodukowane zostały przez markę FROSCH i  FEDA – producenta profesjonalnych środków chemicznych, która w swoim portfolio posiada wiele rodzajów środków czyszczących oraz impregnatów do różnego rodzaju powierzchni.

Utrzymanie porządku w domu będzie łatwiejsze, jeśli zaopatrzysz się w odpowiednie detergenty i akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.

Jak bezpiecznie używać środków żrących?

Żrące środki czystości to jedne z najsilniejszych detergentów na rynku. Aby używać ich bezpiecznie, musisz przestrzegać kilku ważnych zasad.

Przede wszystkim pamiętaj, aby przechowywać środki czyszczące poza zasięgiem dzieci lub zwierząt. Nie należy także mieszać różnych środków czyszczących, ani zmieniać ich pojemnika do przechowywania zawartości. Niektóre produkty mogą wywoływać reakcje alergiczne i podrażnienie skóry i oczu. Środki udrożniające rury i środki do czyszczenia toalet mogą zawierać substancje wywołujące poważne oparzenia skóry i uszkodzenie oczu. Warto pamiętać o stosowaniu rękawic ochronnych, unikać wdychania oparów wytwarzających się w trakcie sprzątania, a po zakończeniu pracy – porządnie wywietrzyć pomieszczenie.

Przestrzeganie wszystkich środków ostrożności, postępowanie zgodnie z zaleceniami producenta oraz odpowiednie przechowywanie środków żrących, znacznie ogranicza zagrożenie.