Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Fasola I Groch - Nasiona Fasoli i Grochu

Product was successfully added to your shopping cart.

Oferujemy szeroki wybór nasion różnych gatunków fasoli i grochu, zróżnicowanych pod względem przeznaczenia plonu, pokroju rośliny, kształtu strąków itp. Wszystkie nasiona fasoli i grochu dostępne w naszym sklepie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów, co jest gwarancją wysokiej jakości oraz bardzo dobrej zdolności kiełkowania. Fasola i groch należą do rodziny roślin strączkowych, których właściwości zarówno te odżywcze, jak i zdrowotne doceniane są od tysiącleci. Są one dobrym źródłem białka i błonnika oraz wielu witamin i substancji mineralnych w tym witaminy C, A, B6, E oraz K, ryboflawiny, tiaminy, niacyny, kwasu foliowego, potasu, wapnia i fosforu. 

Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

13 produkt(ów)

Nasiona fasoli i grochu

Niektóre gatunki fasoli zawierają również żelazo, selen i cynk. Rośliny te przeciwdziałają powstawaniu i namnażaniu się komórek nowotworowych, zapobiegają nowotworowi jelita grubego, wspomagają leczenie białaczki, raka piersi, raka prostaty, raka trzustki. Co więcej, usprawniają one funkcjonowanie układu nerwowego, łagodzą skutki stresu oraz obniżają poziom “złego” cholesterolu we krwi.

Posiadamy wiele odmian fasoli na suche nasiona,

w tym jedną z najpopularniejszych - Fasolę Wielokwiatową. Na uwagę zasługuje także odmiana Toska o czerwonych nasionach, która jest oryginalną polską odmianą fasoli czerwonej, polecaną w szczególności do uprawy w ogródkach działkowych. W ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć również nasion fasoli szparagowej, która idealnie nadaje się do zup, sałatek oraz innych potraw. Oprócz odmiany zielonej i żółtej, w sprzedaży dostępne są nasiona fasoli fioletowej - Blauuhilde Toraf, zaskakujące swoją nietypową i intensywną barwą. Fasola zwykła karłowa - szparagowa jest bardzo plenna, doskonała zarówno na świeży rynek, jak i do przetwórstwa (mrożonki). Ponadto, znajdziesz u nas nasiona grochu łuskowego o soczystych, delikatnych i słodkich nasionach oraz odmianę grochu cukrowego, który może być spożywany w całości.

Nie czekaj i zapoznaj się z ofertą naszego sklepu ogrodniczego.