Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Aeratory do trawy, Kultywatory ogrodnicze

Product was successfully added to your shopping cart.

Aeratory do trawy i kultywatory ogrodowe to sprzęt przydatny zarówno dla ogrodników amatorów, jak i profesjonalistów. Jeśli chcesz, by Twój trawnik odpowiednio się prezentował, to aeratory wertykulatory na pewno pomogą Ci uzyskać pożądany efekt. Bez względu na to, czy musisz zadbać o mały, czy też nieco większy teren, w sklepie Gardenowo.pl, znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy w asortymencie aeratory ręczne do trawy, aeratory na kółkach, które charakteryzują się solidna konstrukcją i wykonaniem z najbardziej wytrzymałych materiałów. Sprawdzą się one w przypadku napowietrzania korzeni trawy, gdyż delikatnie nakłuwają glebę. Pozwolą również na usuwanie mchu i suchej trawy.

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

9 produkt(ów)

Aeratory do trawy i kultywatory - szeroki wybór

Każdy właściciel ogrodu doskonale wie, że narzędzia ogrodnicze to niezbędny sprzęt do wielu prac. Nie tylko ułatwiają one prace i pozwalają zaoszczędzić czas, ale również sprawiają, że poszczególne czynności są wykonane po prostu prawidłowo oraz bezproblemowo. Z takim sprzętem prace w ogrodzie będą dużo przyjemniejsze oraz łatwiejsze. Aerator jednostronny, to z kolei narzędzie przydatne również do podsiewu trawy, jak również do rozrzedzania zbyt gęstego podsiewu. Ułatwi on napowietrzenie i dostarczenie istotnych składników pokarmowych do warstwy korzeniowej.

Najlepsze aeratory i kultywatory do ogrodu

W naszej ofercie posiadamy również ręczne kultywatory ogrodowe, które są niezbędnymi narzędziami, także dla osób, posiadających rośliny na balkonie. Wszystkie proponowane prze nas akcesoria zostały wykonane z materiałów najwyższe jakości. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada preparaty do napowietrzania trawników - zarówno w formie koncentratu (aerator w płynie), jak i gotowego do użycia do użycia aerozolu (wystarcza podłączyć wąż z bieżącą wodą do opakowania). Ich stosowanie ma na celu przywracanie właściwej równowagi mikrobiologicznej. Posiadamy w asortymencie narzędzia ogrodnicze m.in. następujących firm: Kard, Raco, Target. Ich solidna konstrukcja i wykonanie najlepszych materiałów przekładają się na trwałość. Takie aeratory do trawy i kultywatory będą Ci służyć naprawdę bardzo długi czas.

Wybierz najlepszy kultywator dla siebie

Żeby nasz trawnik odpowiednio się prezentował, musimy w to włożyć sporo wysiłku. Wbrew pozorom, nawet początkowo idealny kawałek zieleni, który jest prosty w pielęgnacji, wymaga zaangażowania i zadbania o niego. Samo koszenie trawy nie jest wystarczające i nie zapewni spektakularnego efektu. Pamiętajmy, że trawnik wymaga utrzymania odpowiedniej równowagi mikrobiologicznej, napowietrzania (aeracji i wertykulacji) i nie tylko. Niezbędne jest również usuwanie mchu. Ręczne wykonywanie wszystkich tych czynności nie jest możliwe. Podobnie bywa z prowizorycznymi narzędziami. Czegokolwiek by nie robić, z czasem warto wyposażyć się w solidnej jakości aeratory do trawników i kultywatory ogrodowe. Należy podkreślić, że tego rodzaju sprzęty kupujemy w zasadzie raz i służą nam one przez wiele, wiele lat. Mało tego – będą one przydatne do wielu różnych prac. Korzysta się z nich częściej, niż mogłoby się wydawać. Wbrew pozorom aeratory / wertykulatory i kultywatory wcale nie są drogie – wejdź na stronę sklepu ogrodniczego gardenowo.pl i sam się przekonaj!