Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nawozy Do Warzyw i Owoców

Product was successfully added to your shopping cart.

Żadne warzywa i owoce, nawet te, kupione w ulubionym warzywniaku bądź od zaufanego rolnika, u którego od lat robimy zakupy, nie mogą równać się z własnymi zbiorami. Nic nie jest w stanie zastąpić smaku wyrwanej prosto z ziemi marchwi i sałaty, zerwanych z krzaczka truskawek, malin, ogórków i pomidorów. Poza tym, mamy stuprocentową pewność naturalnego produktu stosują nawozy ekologiczne do warzyw. Zyskujemy bowiem ten komfort, że samodzielnie decydujemy o tym, jakie nawozy do warzyw i owoców zastosujemy, czy będzie to nawóz pod warzywa na wiosnę czy nawóz uniwersalny do warzyw.

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 49

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 49

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nawozy do warzyw i owoców – wybierajmy to, co naturalne

Oferta Gardenowo obfituje w nawozy do warzyw i owoców, nawozy ekologiczne do warzyw . W zależności od tego, co chcesz wyhodować, na pewno znajdziesz tu środek nawozowy odpowiedni do swoich warzyw i owoców np. nawóz ekologiczny do warzyw. Nasze produkty (w przeważającej mierze), to nawozy WE, czyli takie, które spełniają wymogi Parlamentu Europejskiego i Rady. Są to nawozy do warzyw, nawozy ekologiczne do warzyw typu NPK (tak zwane mieszane lub wieloskładnikowe). Nazwa pochodzi od symboli pierwiastków, które w nich dominują, czyli azotu, fosforu i potasu. Ponieważ jest to substancja wieloskładnikowa, poza wspomnianymi, może zawierać również wapń, magnez, siarkę oraz bor. Obok tego typu oferujemy również nawozy do warzyw ekologiczne, nawozy na warzywa. Są to produkty organiczne, które pozyskiwane są w wyniku produkcji żywności i paszy. Rodzajowo podobne są również nawozy na bazie biohumusu, w pełni naturalne i organiczne czyli nawozy ekologiczne do warzyw. Zastosowanie naturalnych składników w produkcji samego specyfiku pozwala na całkowite wyeliminowanie szkodliwej chemii, a co za tym idzie podniesienie jakości zdrowotnej upraw.

Uniwersalnie czy specjalistycznie – jaki nawóz do ogrodu warzywnego wybrać. Nawóz pod warzywa na wiosnę.

Wybierając nawozy do warzyw lub owoców, należy wiedzieć, czy dana substancja będzie używana do nawożenia konkretnego gatunku, czy ogólnie. Z reguły w prywatnych uprawach stosuje się nawóz uniwersalny do warzyw. Warto jednak poczytać lub zasięgnąć porady ogrodnika. Rośliny takie jak borówka lubią większe zakwaszenie podłoża, a pomidor czy papryka już niekoniecznie. Warto zatem dobrać nawozy do warzyw, które będą miały dostosowany skład np. nawóz w płynie do warzyw. Takie nakierunkowane nawozy pod warzywa pozwolą zapewnić silny rozwój i obfite zbiory.

Jak aplikować nawozy do warzyw

Inny aspektem, na jaki warto zwrócić uwagę, podchodząc do wyboru nawozu na warzywa, jest sposób aplikacji. Wpływa on na wykorzystanie, zawartych w specyfiku substancji pokarmowych. W naszej ofercie posiadamy nawozy do warzyw przede wszystkim nawóz w płynie do warzyw lub w formie granulatu, które rozpuszcza się w odpowiednich proporcjach w wodzie i podlewa takim roztworem roślinę. Są jednak również preparaty pałeczek, które wkładamy bezpośrednio w ziemię, a także rozpuszczalne dolistne, które zwiększają odporność na choroby.

W sklepie internetowym Gardenowo.pl posiadamy szeroką ofertę profesjonalnych nawozów do warzyw i owoców, w atrakcyjnych cenach. Czy jest to uprawa tradycyjna, czy pod osłoną, na pewno znajdzie się nawóz, który idealnie wspomoże wzrost i owocowanie naszych roślin stosując nawozy ekologiczne do warzyw bądź nawóz pod warzywa na wiosnę