Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nasiona Aksamitek

Product was successfully added to your shopping cart.

Nasiona aksamitki dostępne w sklepie Gardenowo to specjalnie wyselekcjonowany materiał siewny, który umożliwi wyhodowanie zdrowych i bujnie kwitnących roślin. Możesz wybierać spośród wielu gatunków i odmian, dzięki czemu Twój ogród będzie dokładnie taki, o jakim marzysz.

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

7 produkt(ów)

Jakie nasiona aksamitek kupić?

Nasiona aksamitki wyróżniają się dość nietypowym wyglądem, dlatego już na pierwszy rzut oka będziesz mieć pewność, że masz do czynienia z tym konkretnym gatunkiem.

Zdrowe nasiona aksamitki mają nie więcej niż 1 cm długości i do złudzenia przypominają malutkie pędzelki – płaski, ciemny i błyszczący fragment nasionka zakończony jest jaśniejszą, kremową szczecinką, co wygląda naprawdę oryginalnie. Powierzchnia nasionka nie powinna być chropowata. Właściwa struktura musi być zbita i jędrna. Materiał siewny nie może być zawilgocony, ale nie może również być nadmiernie przesuszony, kruchy i pylący.

W naszym sklepie znajdziesz towar pochodzący od najlepszych producentów nasion i tylko takie trafiają do sprzedaży. Wybierając Gardenowo możesz mieć pewność, że nie ma u nas produktów niewiadomego pochodzenia, czego dowodem są pozytywne opinie dotychczasowych oraz branżowe nagrody, które otrzymaliśmy.

Aksamitka – nasiona w sklepie Gardenowo

Aksamitka to bardzo popularna roślina kwitnąca, chętnie wykorzystywana do obsadzania rabat, skalniaków oraz w formie obwódek oddzielających poszczególne sektory w ogrodzie.

Atutem gatunku jest bardzo duża różnorodność. Wśród gatunku znajdziesz egzemplarze o zróżnicowanym wybarwieniu kwiatów, odmiennej wysokości i pokroju. Co więcej, kwitnie przez całe lato aż do pierwszych przymrozków, a jej zapach działa odstraszająco na gryzonie i szkodniki, dlatego tym bardziej warto zainteresować się jej uprawą.

W sklepie internetowym Gardenowo kupisz nasiona aksamitki rozpierzchłej rosnącej na wysokość 20-30 cm, charakteryzującej się okazałymi kwiatostanami. Polecamy między innymi odmiany Orange Flame, Marietta oraz oryginalną King Tut. W ofercie posiadamy również nasiona aksamitki wzniesionej, która osiąga nawet 80 cm wysokości. Na uwagę zasługuje np. pasiasta, dwukolorowa odmiana Klaun, a także kremowo-żółtą odmianę z silnie fryzowanymi brzegami płatków, czyli Man In The Moon. Ale to nie wszystko! Jeśli poszukujesz nasiona aksamitki o drobniejszych liściach i kwiatach, polecamy aksamitkę wąskolistną, np. żółtą Lulu lub wielokolorową mieszankę Starfire.

Nie wszyscy wiedzą, że kwiaty aksamitki są jadalne, dlatego mogą być świetnym i nietuzinkowym dodatkiem do deserów, drinków oraz letnich sałatek! Która odmiana zainteresowała Cię najbardziej?