Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Motyczki, Łopatki, Grabki ogrodnicze

Product was successfully added to your shopping cart.

Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, choćby takie jak pielenie i napowietrzenie gleby odbywają się właśnie przy użyciu tych akcesoriów. W zasadzie bez ich pomocy nawet zasadzenie roślin będzie dużo bardziej problematyczne. Motyczki i ręczne grabie są niewielkie, ale dzięki nim przygotowanie i spulchnienie ziemi staną się procesami niemalże błyskawicznymi. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl proponuje Ci cały przekrój tego typu akcesoriów. Na pewno zakupisz u nas dokładnie to, czego akurat potrzebujesz. Proponujemy narzędzia, takie jak: motyczka jednoramienna, motyczka do pielenia, motyczka dwuramienna, motyczka ramowa. 

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 44

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 44

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Wytrzymałe motyczki ogrodowe

Motyczki ogrodowe to podstawowe wyposażenie każdej osoby posiadającej ogród, działkę, a nawet hodującej kwiaty na balkonie. Te niewielkie narzędzia ułatwiają wiele czynności i sprawiają, że ich wykonanie przebiega niezwykle sprawnie. Oferujemy narzędzia ogrodnicze o różnych wymiarach, stworzone dokładnie do wykonywanych przez Ciebie czynności pielęgnacyjnych w ogrodzie i nie tylko. Przy sadzeniu kwiatów i części roślin, na pewno przyda Ci się łopatka ogrodnicza, która posiada podziałkę głębokości, co jest niezwykle wygodne.

Motyczki, łopatki i grabki ogrodnicze

W asortymencie Gardenowo.pl znajdziesz równie ręczne grabki ogrodowe o różnych wielkościach.Posiadamy w ofercie zarówno grabki 5-zębne, 6-zębne, jak i 8-zębne.Ciekawą propozycją jest także zestaw zabawek ogrodniczych dla dzieci. Posiadają one żywe kolory i są wykonane z wytrzymałych tworzyw, dzięki czemu będą służyć naszym pociechom naprawdę długi okres czasu. W Gardenowo.pl oferujemy motyczki ogrodnicze czołowych marek, takich jak Kard, Raco. Charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania oraz solidną konstrukcją. Zostały zrobione z wytrzymałych materiałów, które bezproblemowo utrzymasz w czystości. Mało tego, kupując w naszym sklepie akcesoria typu motyczki, masz pewność, że będą Ci one służyły wiele lat. Każdy ogrodnik, zarówno profesjonalny, jak i amator powinien mieć na wyposażeniu takie narzędzie.

Motyczki niezbędne w twoim ogrodzie

Jeśli uwielbiasz rośliny, to bez względu na to, czy hodujesz je na balkonie, czy może w ogromnym ogrodzie, warto zawczasu wyposażyć się w narzędzia ogrodnicze, które nie tylko ułatwiają różnego rodzaju prace, ale również je uprzyjemniają. Niegdyś motyki kojarzyły się wyłącznie ze skrupulatnymi grządkami. Najczęściej też narzędzia te można było znaleźć u właścicieli ogrodów i sadów. Dzisiaj jest już inaczej. Żadna osoba posiadająca nawet malutki kawałek zieleni lub działkę nie wyobraża sobie prac bez motyki. Co więcej – obecnie są one dostępne także w wersjach bardzo małych, dlatego świetnie się sprawdzą również w przypadku roślin hodowanych na balkonie lub na tarasie. Dzięki nich spulchnianie gleby przebiegnie błyskawicznie i bezproblemowo. Jeszcze nigdy nie było to prostsze i szybsze. Warto ułatwiać sobie życie i cieszyć się pięknymi roślinami, nie spędzając szczególnie dużo czasu nad czynnościami, które są tak naprawdę łatwe do wykonania.