Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Akcesoria Dla Zwierząt

Product was successfully added to your shopping cart.
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 36

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 36

  1. 1
  2. 2

Najlepsze akcesoria dla zwierząt

Na zwierzęta również czyha sporo zagrożeń, choćby takich jak kleszcze, pchły i inne szkodniki. Warto im zapobiegać, niemniej jednak kiedy już zaatakują naszego pupila, to niezbędne okazują się specjalistyczne szampony i aerozole. Powinno się je dopierać, biorąc pod uwagę kilka czynników, choćby takich jak wielkość zwierzęcia i kolor jego sierści.

Preparaty dla czworonogów - obroże, szampony i aerozole

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada różnego rodzaju środki, które z pewnością przydadzą się właścicielom czworonogów. Można u nas znaleźć zarówno szampony pielęgnacyjne, jak i preparaty przeciw pchłom i kleszczom. W naszym sklepie zakupisz produkty takie, jak m.in.: obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów dużych, szampon przeciw pchłom, aerozol na pchły i kleszcze. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem dużego czy małego czworonoga, o jasnej czy o ciemnej sierści, u nas znajdziesz odpowiednie środki. Podkreślamy, że wszystkie nasze produkty pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów, takich jak Bros. Dzięki temu Klienci mają pewność, że prócz właściwej pielęgnacji i ochrony, zapewniają swoim pupilom całkowite bezpieczeństwo. Preparaty te opierają się bowiem na sprawdzonym i przetestowanym składzie, stąd pewność, że nie wyrządzą krzywdy. Możesz je stosować bez obaw!

Przydatne preparaty dla zwierząt

Kupując różnego rodzaju akcesoria ogrodowe, warto pomyśleć również o czworonogach. Nie chodzi tu wyłącznie o zabawki i inne gadżety dla psów czy kotów, ale także o pewne preparaty. Jak wiadomo, podczas wiosny i lata, zwierzęta wchodzą w każdy zakamarek ogrodu. Jest to całkowicie normalne, niemniej najczęściej kończy się to tym, że kleszcze wbijają się w naszego pupila. Jest to zaledwie jedno z zagrożeń. Oprócz tego, na psy i koty czyha cała masa innych szkodników, które mogą skutecznie utrudniać życie czworonogom. Z tego też względu, już na etapie kupowania różnego rodzaju preparatów przeciwko komarom, warto pomyśleć także o domowych zwierzętach. W gardenowo.pl zakupisz skuteczne środki, takie jak obroże, płyny i szampony dla czworonogów. Są one całkowicie bezpieczne, nie uczulają i można ich używać bez względu na rasę i sierść. W asortymencie znajdują się zarówno uniwersalne preparaty, jak i bardziej specjalistyczne. Już teraz pomyśl o swoim czworonogu i kup przydatne środki dla niego, jeszcze przed sezonem.