Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Nasiona cynii

Product was successfully added to your shopping cart.

Cynie uprawiane są zarówno jako kwiaty ogrodowe, ale równie często nasi klienci wybierają nasiona cynii z myślą o hodowli na kwiaty cięte. Bukiety z wykorzystaniem kwiatów cynii zachwycają trwałością i wielobarwnością, a ponadto – ze względu na bardzo duży wybór odmian, możliwe jest stworzenie dowolnej kompozycji, w zależności od upodobań.

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Cynia – nasiona do ogrodu

Cynie są bardzo popularnymi roślinami ozdobnymi, uprawianymi z wysiewu jako gatunek jednoroczny.

Dzięki swojej zróżnicowanej kolorystyce i wielkości kwiatostanów znajdzie zastosowanie w wielu aranżacjach, zarówno w typowych ogrodach wiejskich, jak i w nowoczesnych kompozycjach. Ich zaletą jest szybki wzrost, stosunkowo łatwa uprawa oraz właściwości miododajne, dlatego możesz się spodziewać, że wokół rabat obsadzonych cynią zaroi się od kolorowych motyli i owadów.

Jednak prawidłowy rozwój roślin uwarunkowany jest posiadaniem zdrowego i właściwie wykształconego materiału siewnego.

Nasiona cynii sprzedawane w naszym sklepie pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a naszymi dostawcami są wyłącznie renomowani producenci. Każde opakowanie zawiera szczegółowe informacje na temat uprawy, pielęgnacji oraz odmiany, dzięki czemu masz pewność, że nasiona, które otrzymasz są dokładnie tymi, które zamówiłeś.

Cynia wytworna – nasiona w sklepie internetowym Gardenowo

Cała rodzina cynii jest bardzo rozbudowana, a poszczególne gatunki różnią się wysokością, pokrojem, kształtem i kolorem koszyczków kwiatowych oraz formą ulistnienia.

W sklepie Gardenowo sprzedajemy głównie nasiona cynii wytwornej, której kolorowe kwiaty zakwitają prawdziwą feerią barw wraz z początkiem lata i zdobią rabaty aż do pierwszych przymrozków.

Cynia wytworna osiąga do 1 metra wysokości, choć na rynku spotkasz również odmiany niskie. Charakterystyczną cechą cynii wytwornej są szorstkie liście pokryte drobniutkimi włoskami. Kwiatostany z kolei przybierają formę koszyczków, których średnica i wybarwienie uzależnione są od konkretnej odmiany.

Jakie nasiona cynii znajdziesz w naszej ofercie?

Polecamy między innymi nasiona cynii kaktusowej z kwiatami języczkowymi w kształcie igiełek, cynię chryzantemową Koliber, która onieśmiela okazałymi kwiatostanami, cynię daliową w zachwycającym lawendowym kolorze oraz wielokolorową mieszankę cynii skabiozowej, wyróżniającej się nietypową formą kwiatów oraz efektowną kolorystyką.

Staramy się regularnie poszerzać ofertę sklepu oraz wprowadzać ciekawe nowości, dlatego zachęcamy do systematycznego podglądania naszej strony internetowej.