Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Cebulki Kwiatowe

Product was successfully added to your shopping cart.

CEBULKI KWIATÓW

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 227

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 227

Cebulki kwiatowe – upiększ swój ogród

Cebulki kwiatowe to idealny sposób, by ożywić każdy ogród. Te przekształcone pędy podziemne posiadają piętkę, czyli skróconą łodygę. Na niej osadzają się liście. Cebulki gromadzą zapasowe substancje odżywcze, posiadają liście zewnętrzne, które tworzą warstwę ochronną. Po tym, jak pojawia się pąk, to wyrasta z niego piękna roślina. Najlepiej zasadzać cebulki we wrześniu. Na wiosnę będziemy mogli się już cieszyć kwiatami w pełnej okazałości. Oczywiście zawsze należy się zapoznać z informacjami na temat danych sadzonek. Część gatunków może wymagać odpowiednich warunków. Poszczególne rośliny różnie się rozwijają. Warto się do tego zastosować, gdyż wówczas idealnie wstrzelimy się w okres wegetacji. Jeśli chcemy się cieszyć pięknym ogrodem, to poświęćmy wszystkim detalom odpowiednią ilość czasu. Co ważne, większość roślin cebulkowych wzrasta właśnie jesienią i przebiega pod ziemią. Wynika to z faktu, że wiosną kwiaty mają za mało czasu, aby zebrać składniki odżywcze, rozwinąć się i zakwitnąć.

Cebulki kwiatowe – podstawowe informacje

Cebulki kwiatowe pochodzą na ogół z miejsc, w których panuje dosyć trudny klimat, a tym samym okres wegetacji nie trwa szczególnie długo. Jeśli do tego dodamy zmieniające się pory roku, różnicę temperatur, zróżnicowaną pogodę, opady, słońce itp., to zdajemy sobie sprawę, że rośliny są narażone na ciężkie warunki. Wiosna jest dla nich najkorzystniejszą porą roku, jednak nie trwa aż tak długo. Roślina cebulkowa zdąży się w tym czasie rozwinąć. Cebulka rośliny pełni niezwykle istotną funkcję, gdyż jest pewnego rodzaju magazynem. To właśnie w niej znajdują się związki przyszłych liści, kwiatów i substancje odżywcze. Wszystko to umożliwia roślinie szybkie rozpoczęcie wzrostu i rozwoju wiosną. Oprócz tego od wiosny do lata wytwarza ona część nadziemną, zakwita i gromadzi zapasy pokarmowe, dzięki którym możliwe jest wytworzenie nowej części nadziemnej w kolejnym sezonie.

Szeroki wybór cebulek kwiatowych

W sklepie internetowym gardenowo.pl każda osoba znajdzie cebulki kwiatowe dokładnie takie, jakich poszukuje. Koniec z bieganiem po kolejnych szkółkach ogrodniczych. Teraz szeroki asortyment jest w zasięgu ręki. Mało tego, wszystko zostanie dostarczane pod wskazany przez Ciebie adres. Bez względu na to, czy jesteś ogrodnikiem amatorem, który kocha kwiaty, czy może hodowlą zajmujesz się profesjonalnie, to spośród naszych produktów na pewno znajdziesz coś interesującego. Posiadamy w ofercie cebulki kwiatowe tulipanów, cebulki kwiatowe hiacyntów, cebulki kwiatowe krokusów, cebulki kwiatowe lilii, cebulki kwiatowe narcyzów, cebulki kwiatowe czosnku, cebulki kwiatowe piwonii i masę innych. Proponujemy zarówno standardowe odmiany, jak np. Tulipan Triumph Red (czyli czerwony tulipan), jak i nieco bardziej egzotyczne – m.in. Tulipan Persian Pearl. Staramy się, by każdy Klient mógł wybierać spośród gatunków o różnych barwach, także tych najrzadszych, jak błękit, brzoskwinia itp. W sklepie gardenowo.pl zakupisz cebulki kwiatowe, które tchną życie w każdy ogród! Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!