Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Cebulki Kwiatowe

Product was successfully added to your shopping cart.

Cebulki kwiatowe to idealny sposób, by ożywić każdy ogród. Te przekształcone pędy podziemne posiadają piętkę, czyli skróconą łodygę, na której osadzają się liście. Jako swoiste magazyny, cebule kwiatowe gromadzą zapasowe substancje odżywcze oraz posiadają liście zewnętrzne, które tworzą warstwę ochronną. Natomiast po tym, jak pojawia się pąk, wyrastają z nich piękne rośliny. Cebulki kwiatowe wieloletnie najlepiej sadzić we wrześniu, a wówczas już na wiosnę będzie można cieszyć się kwiatami w pełnej okazałości. Każdorazowo należy jednak zapoznać się z informacjami na temat danych sadzonek, aby odpowiednio dobrać stanowisko względem gatunku i wsadzić cebule kwiatowe do ziemi w odpowiednim czasie, co pozwoli wstrzelić się w okres ich wegetacji. 

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 212

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 212

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Duże i zdrowe cebulki kwiatowe – upiększ swój ogród

Kupując cebulki kwiatów warto pamiętać, że poszczególne odmiany różnie się rozwijają, a część gatunków może wymagać nieco innych warunków niż pozostałe.

Jeśli chcemy się cieszyć pięknymi kompozycjami roślinnymi, to poświęćmy wszystkim detalom odpowiednią ilość czasu. Co ważne, większość roślin z cebul kwiatowych wieloletnich wzrasta właśnie jesienią, a cały proces przebiega pod ziemią. Wynika to z faktu, że pierwsze wiosenne kwiaty mają za mało czasu, aby zebrać składniki odżywcze, rozwinąć się i zakwitnąć.

Cebulki kwiatowe w sklepie Gardenowo

Cebulki kwiatowe pochodzą na ogół z miejsc, w których panuje dosyć trudny klimat, a tym samym okres wegetacji nie trwa szczególnie długo. Jeśli do tego dodamy zmieniające się pory roku, różnicę temperatur, zróżnicowaną pogodę, opady, słońce itp., to zdajemy sobie sprawę, że rośliny te są narażone na ciężkie warunki. W przypadku cebul kwiatowych wieloletnich wiosna jest najkorzystniejszą porą roku dla ich rozwoju, chociaż nie trwa aż tak długo. Wystarcza to jednak do tego, by roślina cebulkowa zdążyła się w tym czasie rozwinąć.

Cebule kwiatowe roślin pełnią niezwykle istotną funkcję, gdyż są pewnego rodzaju magazynem. To właśnie w nich znajdują się związki przyszłych liści, kwiatów i substancje odżywcze. Wszystko to umożliwia roślinie szybkie rozpoczęcie wzrostu i rozwoju wiosną. Cebulki kwiatów ogrodowych od wiosny do lata wytwarzają część nadziemną, zakwitają i gromadzą zapasy pokarmowe, dzięki którym możliwe jest wytworzenie nowej części nadziemnej w kolejnym sezonie.

Szeroki wybór cebulek kwiatowych

W sklepie internetowym Gardenowo.pl każda osoba znajdzie cebulki kwiatowe wieloletnie dokładnie takie, jakich poszukuje. Koniec z bieganiem po kolejnych szkółkach ogrodniczych – teraz szeroki asortyment cebulek kwiatowych jest w zasięgu ręki. Wybierając nasz sklep z cebulkami kwiatowymi, możesz liczyć nie tylko na duży wybór, ale również sprawną dostawę pod wskazany przez Ciebie adres. Bez względu na to, czy jesteś ogrodnikiem amatorem, który kocha kwiaty, czy może hodowlą zajmujesz się profesjonalnie, to wśród naszych cebulek kwiatów ogrodowych i nasion na pewno znajdziesz coś interesującego. Posiadamy w ofercie cebulki kwiatowe tulipanów, cebulki kwiatowe hiacyntów, cebulki kwiatowe krokusów, cebulki kwiatowe lilii, cebulki kwiatowe narcyzów, cebulki kwiatowe czosnku, kłącza piwonii i masę innych. Proponujemy zarówno standardowe odmiany, jak np. Tulipan Triumph Red (czyli czerwony tulipan), jak i nieco bardziej egzotyczne – m.in. Tulipan Persian Pearl. W naszym sklepie z cebulkami kwiatowymi staramy się, by każdy Klient mógł wybierać spośród odmian o różnych barwach, także tych najrzadszych, jak błękit, czy brzoskwinia. W sklepie internetowym Gardenowo.pl zakupisz cebulki kwiatowe, które tchną życie w każdy ogród! Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!