Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Ćma Bukszpanowa

Product was successfully added to your shopping cart.

Pochodząca z Azji Cydalima perspectalis, w Polsce potocznie określana mianem ćmy bukszpanowej to inwazyjny gatunek motyla z rodziny wachlarzykowatych. Larwy ćmy bukszpanowej żerują na liściach rośliny, co negatywnie wpływa nie tylko na jej wygląd, ale też dalszy wzrost i rozwój rośliny. Jak zatem ratować zaatakowane bukszpany? Oczywiście jedną z najpowszechniejszych i zarazem najskuteczniejszych metod jest zastosowanie specjalistycznego środka zwalczającego ćmę bukszpanową. 

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

6 produkt(ów)

Środki Owadobójcze - ćma bukszpanowa

Ćma bukszpanowa to bardzo groźny szkodnik bukszpanu. Jednym ze skutecznych sposobów na ratowanie zaatakowanej rośliny jest wykorzystanie profesjonalnych środków owadobójczych. W sklepie internetowym Gardenowo.pl znajdziesz wysokiej jakości preparaty zwalczające ćmę  bukszpanową.

Zwalczanie Ćmy Bukszpanowej profesjonalnymi środkami owadobójczymi

W naszym sklepie oprócz środków owadobójczych na popularne szkodniki takie jak mszyce czy mrówki, dostępne są również specjalistyczne preparaty na ćmy bukszpanowe – bezpieczne w użyciu, zarówno dla roślin, jak i ludzi, a co najważniejsze cechujące się wysoką skutecznością.

Opryski i skuteczne preparaty na Ćmę Bukszpanową najlepszych marek

Środki owadobójcze dostępne w sklepie Gardenowo.pl to w pełni oryginalne produkty, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów - w tym marki Bros, Target oraz Substral. Są one skuteczne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego. Obecnie największym uznaniem cieszą się preparaty do rozcieńczania z wodą, ekologiczne, aplikowane w formie systematycznych oprysków. Oprócz środków dedykowanych zwalczaniu ćmy bukszpanowej zainteresowani znajdą tutaj również preparaty o uniwersalnym zastosowaniu takie jak produkt marki Target przystosowany do zwalczania wszelkiego rodzaju szkodników żerujących na bukszpanie oraz innych roślinach ozdobnych.

Szeroki wybór dostępnych produktów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą profesjonalnych środków owadobójczych na ćmę bukszpanową oraz inne szkodniki!