Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Ptaki

Product was successfully added to your shopping cart.

Sklep ogrodniczy online Gardenowo.pl proponuje odstraszacze na ptaki, które pomogą Ci pozbyć się tego zagrożenia w stosunkowo krótkim czasie. Wśród asortymentu, dostępne są zarówno specjalne preparaty do spryskiwania, a także naklejki na okna i wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, figurki przypominające prawdziwe kruki lub jastrzębie, których boją się pozostałe gatunki. Bez względu na to, jaką metodą jesteś zainteresowany, to u nas znajdziesz odpowiednie akcesoria.

Ustaw kierunek malejący

   

15 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

15 produkt(ów)

Jak chronić ogród przed ptakami?

O ile latające i ćwierkające ptaki budzą pozytywne skojarzenie, o tyle kiedy pojawiają się one na drzewach owocowych, ozdobnych i wśród kwiatów, to jesteśmy nieco zaniepokojeni. Każdy właściciel ogrodu mniejszego, większego, działki lub sadu, doskonale wie, że ptaki stanowią specyficzny rodzaj szkodników, przed którymi należy się bez wątpienia bronić sprawdzonymi sposobami. Metod, pozwalających walczyć z nimi, jest naprawdę sporo. Oczywiście o wielu z nich, możemy przeczytać, że są sprawdzone i skuteczne, jednakże kiedy przychodzi do konkretów, to po prostu zawodzą one. Znanych jest co najmniej kilka metod zabezpieczania roślin przed szkodliwą działalnością ptaków, z czego ten najstarszy i najbardziej tradycyjny to tzw. strach na wróble. Dzisiaj uważany jest za nieco przestarzały, choć możemy spotkać w niektórych miejscach, jego nieco nowocześniejszą wersję. Rozwiązanie to posiada jednak sporo minusów. Przede wszystkim jest nieestetyczne i niepraktyczne.

Ptaki - jak uchronić przed nimi ogrodowe uprawy?

Pragniemy podkreślić, że są one całkowicie bezpieczne dla latających stworzeń, więc nie musisz się obawiać tego, że wyrządzasz im krzywdę. Jeśli chodzi o płyny i preparaty, to proponujemy Ci środki znanych i cenionych firm (Agrecol), bazujące na sprawdzonym składzie. Odstraszacze na ptaki sprawią, że w Twoim ogrodzie zapanuje znowu ład i harmonia, a Ty nie będziesz tracić czasu na bezsensowne próby ich pozbycia się.

Sposoby na ptaki w ogrodzie

Ptaki niszczące ogród, drzewa i krzewy to codzienność niemalże każdego właściciela działki, ogródka przydomowego, czy też sadu. Tak naprawdę, jeśli tylko zauważymy to, jak ogromne szkody nam przynoszą, to przystępujemy do konkretnych działań. Sporadyczne działanie pozwalają tylko na krótki czas pozbyć się szkodników, dlatego też warto zaufać konkretnym sposobom. Sklep ogrodniczy gardenowo.pl posiada w asortymencie takie środki, które sprawią, że ptaki już nie będą atakować Twojej hodowli, Twoich kwiatów, czy też niszczyć starannie pielęgnowane grządek. Koniec z szukaniem prowizorycznych rozwiązań, działających na krótką metę. W walce ze szkodnikami należy być konkretnym. Bez względu na to, z jakimi ptakami masz do czynienia, to produkty z gardenowo.pl będą odpowiednie. Należy podkreślić, że są one całkowicie bezpieczne zarówno dla Ciebie, domowników oraz czworonogów, jak i ptaków. Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij chronić swój ogród już teraz!