Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Wiadra, Konewki

Product was successfully added to your shopping cart.

Każda osoba hodująca rośliny, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje kilka detali, bez których wykonanie poszczególnych prac byłoby niezwykle trudne i czasochłonne. Podlewanie to jeden z tych obowiązków, który wykonywany jest niemalże codziennie w cieplejszych miesiącach. Oprócz zaawansowanych systemów nawadniających, wiadra  konewki to jedne z tych niezbędników, bez których ciężko się obejść. Warto również zwrócić uwagę na ich wielozadaniowość. Korzystamy z nich nie tylko podczas prac w ogrodzie, ale również podczas zwyczajnego podlewania roślin w domu. 

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

4 produkt(ów)

Wiadra i konewki - do domu i ogrodu

Od teraz, każdej roślinie dostarczymy dokładnie taką ilość wody, jaka jest jej niezbędna do właściwego wzrostu. Konewki i wiadra przydają do również do wielu innych czynności, m.in. podczas zbiorów owoców i warzyw. Co ciekawe, dziś oprócz funkcjonalności, akcesoria te powinny również odpowiednio się prezentować. Wyznacznik, który stara się spełniać większość producentów.

Wiadra i konewki - szeroki wybór

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl oferuje konewki i wiadra, które sprawdzą się podczas wielu różnych czynności zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Posiadamy w asortymencie towary takie jak np. wiadro metalowe ocynkowane, charakteryzujące się sporą wytrzymałością. Sprzęt taki powinien się znaleźć w każdym domu. Do prostszych prac polecamy zwykłe plastikowe wiadro do domu - u nas produkt ten dostępny jest w różnych pojemnościach. Zwracamy uwagę na kwestię wyglądu - takie kolorowe wiadra będą się ładnie prezentować, a oprócz tego oczywiście służyć długi okres czasu. Każdy wielbiciel roślin doniczkowych z pewnością zwróci uwagę na konewki plastikowe. W Gardenowo.pl proponujemy różne warianty kolorystyczne. Dzięki nim, podlewanie roślin będzie dużo prostsze i sprawniejsze. Już nie będziesz się musiał obawiać, że woda porozlewa się dookoła doniczki. Pamiętaj, by przy wyposażaniu ogrodu, nie zapominać o tych najprostszych elementach, ułatwiających codzienne prace!

Wiadra i konewki do prac ogrodowych

Zasadzanie roślin, a następnie dbanie o nie wymaga sporej ilości pracy oraz czasu. Bez względu na to, czy posiadamy ogród, działkę, czy może taras lub balkon, musimy zakupić niezbędne akcesoria ogrodowe. Rzeczy, które by nam się przydały, jest cała masa, dlatego też warto zacząć od tych podstawowych. Nikt nie wyobraża sobie prac ogrodowych bez wiadra i konewki. O tak podstawowych gadżetach, często zdarza się nam zapominać i w efekcie mamy już na wstępie problem. Z jednej strony dzisiaj niemalże w każdym sklepie możemy zakupić wiadra i konewki, z drugiej jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Nierzadko już po jednym użyciu nadają się one do wyrzucenia. Pamiętajmy, że akcesoria ogrodowe to rzeczy, które mają nam służyć latami. Ponosimy jednorazowy wydatek i mamy pewność, że za sezon czy dwa nie będziemy musieli na nowo czegoś szukać. Wybierając gadżety do ogrodu ze sklepu gardenowo.pl, stawiamy na najwyższą jakość i solidność. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że wiadra i konewki dostępne w asortymencie są po prostu praktyczne.