Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Agrowłóknina Wiosenna Biała 3,2x10mb 17g Agrowłóknina Wiosenna Biała 3,2x10mb 17g

Agrowłóknina Wiosenna Biała 3,2x10mb 17g

Agrowłóknina lekka wiosenna służy do bezpośredniego osłaniania roślin w okresie, kiedy warunki zewnętrzne są niekorzystne.

15,50 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Agro Jumal

Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Agrowłóknina Wiosenna Biała 3,2x10mb 17g

Przeznaczona jest do osłaniania roślin uprawnych, zwłaszcza w warzywnictwie, sadownictwie, kwiaciarstwie, szkółkarstwie ogrodniczym i leśnym. Dzięki właściwie dobranej gramaturze rośliny - mimo płaskiego przykrycia nie są przygniatane i mogą prawidłowo się rozwijać. Dzięki dużej przepuszczalności powietrza i wody przykrytym roślinom stawarzany jest korzystny mikroklimat o umiarkowanie wyższej temperaturze i wilgotności względnej powietrza.

Średnia dobowa temperatura powietrza jest pod włókniną wyższa o 2 C, a gleby na głębokości 10cm o około 0,5 C. Wilgotność względna powietrza jest o 10-20% wyższe w porównaniu do powietrza zewnętrznego. Dzięki tym zaletom agrowłókniny AGRO PLANT - do przykrywania roślin - umożliwiają wcześniejsze wykonanie siewu lub sadzenia, wcześniejsze plonowanie, wyższe plony i wyższą ich jakość. Agrowłókninę rozkłada się bezpośrednio po siewie lub sadzeniu roślin.

W czasie osłaniania uprawy należy kontrolować wilgotność gleby i w razie potrzeby podlać przez agrowłókninę. Po zakończeniu agrowłókninę należy zdjąć, wysuszyć i przechować w ciemnym miejscu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem