Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Pułapka Z Płynem Na Muszki Owocówki Bros

Pułapka Z Płynem Na Muszki Owocówki Bros

Zapewnia wysoką skuteczność działania dzięki specjalnej, intensywnej mieszance aromatów płynu wabiącego oraz oryginalnemu kształtowi i kolorowi pułapki przypominającej owoc.

14,91 zł

Marka: Bros

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 11,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Pułapka Z Płynem Na Muszki Owocówki Bros

Uprawa i ochrona roślin wiąże się z systematycznym dostarczaniem roślinom niezbędnych związków mineralnych oraz zapobieganiem pojawieniu się szkodników, których obecność skutkuje zniszczeniem, a nierzadko obumarciem rośliny.

Działanie Pułapka Z Płynem Na Muszki Owocówki Bros

To produkt zapewniający wysoką skuteczność działania, poprzez monitorowanie obecności i liczebności muszki owocówki. Dzięki specjalnej, intensywnej mieszance naturalnych atraktantów wabiących muszki, oryginalnemu kształtowi i kolorowi, który do złudzenia przypomina owoc, efektywnie ogranicza aktywność owadów.

Charakterystyka Pułapki Z Płynem Na Muszki Owocówki Bros

Nie zawiera syntetycznych substancji owadobójczych, przez co może być stosowana zarówno na otwartych przestrzeniach, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Skład produktu bazujący wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego, jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na muszki owocowe w kuchni. Działa zapobiegawczo zapewniając długotrwale działanie, a efektywność pułapki potwierdzona jest przez liczne opinie zadowolonych klientów.

Pułapka Z Płynem Na Muszki Owocówki Bros pomaga w uprawie i ochronie roślin do miesiąca od otwarcia. W zestawie znajduje się pułapka wielokrotnego użytku oraz płyn wabiący o pojemności 15 ml, który należy wlać do górnej części pułapki i szczelnie zakręcić. Płyn należy wymienić w momencie przekroczenia okresu 4 tygodni lub zapełnienia się pułapki owadami.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Elementy oznakowania
Oznakowanie zgodnie z Rozporządzeniem (WE) Nr 1272/2008 z późniejszymi zmianami:
Piktogramy: nie dotyczy
Hasło ostrzegawcze: nie dotyczy
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: nie dotyczy
Zwroty wskazujące środki ostrożności:
P102: Chronić przed dziećmi.

  1. OK! Pamela on 04.03.2020
    Cena z dostawą
    Jakość obsługi
    Jakość produktu

    super się sprawdza w kuchni. Problem z muszkami z moim przypadku został rozwiązany. produkt skuteczny

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem