Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Effect 24h 680EC Chwasty Mech 500ml Target

Effect 24h 680EC Chwasty Mech 500ml Target

Target Effect24h Beloukha na chwasty i mech niszczy zielone, nadziemne części roślin.

73,00 zł

Marka: Target

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 8,99 zł

POBRANIE:

Kurier 19,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Effect 24h 680EC Chwasty Mech 500ml Target

Szukasz preparatu, który poradzi sobie z trudnymi do usunięcia chwastami i mchem rosnącym w problematycznych miejscach, a jego cena nie jest zbyt duża? Target Effect 24h na chwasty i mech to środek do zadań specjalnych. Zaliczany do nieselektywnych herbicydów pochodzenia roślinnego doskonale zwalcza chwasty, odrosty korzeniowe i drobne rośliny jednoroczne, które rosnąc wśród upraw, mogłyby je zagłuszać. Target Efekt 24 na chwasty może być bezpiecznie stosowany zarówno w przydomowych ogrodach, jak i w amatorskiej uprawie drzew i krzewów owocowych. Target chwasty mech doskonale radzi sobie także z roślinami krzewiącymi się na twardych podłożach.

Jak stosować Effect 24h 680EC Target na chwasty i mech?

Jak każdy herbicyd, Target Effect 24h powinien być stosowany w ściśle określony sposób i w odpowiednim czasie. Najlepsze efekty można uzyskać wówczas, gdy zwalczane rośliny znajdują się we wczesnych fazach rozwojowych, a panujące warunki sprzyjają ich intensywnemu wzrostowi. Effect 24 Target wyróżnia się wysoką skutecznością w przypadku takich chwastów jak między innymi: chwastnica jasnostronna, komosa biała, mniszek pospolity, tasznik pospolity, czy jasnota purpurowa i różowa. Nieco niższą wrażliwością na działanie związków zawartych w Efekcie 24 na chwasty mają natomiast starzec zwyczajny i wiechlina roczna.

W zależności od wrażliwości roślin na substancję czynną, Efekt 24 na mech należy wcześniej rozcieńczyć w odpowiedniej ilości wody, a dopiero później, stosując odpowiednie środki ochrony osobistej, rozprowadzić za pomocą opryskiwacza ręcznego. Z uwagi na silne działanie biobójcze, Effect 24h Target zawsze musi być stosowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Przy zachowaniu wszystkich zaleceń producenta, pierwsze skutki działania Efekt 24h na chwasty i mech można zaobserwować już po dobie od zastosowania.

Target effect 24h – naturalny środek chwastobójczy

Target na chwasty i mech to produkt naturalny, który dodatkowo wyróżnia się korzystną ceną. Preparat jest wolny od glifosatu i innych szkodliwych substancji, przez co okres karencji po jego użyciu jest o wiele krótszy niż w przypadku innych herbicydów. Efekt 24 na mech bazuje na kwasie pelargonowym (nonanowym), który pochodzi z olejków eterycznych pozyskiwanych z pelargonii, dzięki czemu jest całkowicie biodegradowalny i nie stanowi zagrożenia dla upraw. Co więcej, Effect 24h na chwasty nie przenika do gleby, dzięki czemu ziemia nie kumuluje toksyn, które mogłyby przeniknąć do uprawianych tam później roślin. Stosowanie go jest więc o wiele bezpieczniejsze dla zwierząt i ludzi.

Sposób użycia środka chwastobójczego Effect 24H 680 EC Chwasty Mech

Zgodnie z przeznaczeniem rozrabiamy go w odpowiednich proporcjach z wodą. Informacje na temat dawkowania preparatu możemy znaleźć na etykiecie. Najczęściej zalecane proporcje to:

 • ok. 120-160 ml preparatu w 2 l wody/100 m² w przypadku chwastów
 • ok. 120-160 ml preparatu w 5 l wody/100 m² podczas zwalczania mchów

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej, dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Zawartością opakowania przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Dokładnie wymieszać. W przypadku przerw w opryskiwaniu czynność mieszania powtarzać każdorazowo przed przystąpieniem do dalszej pracy.

Target Effect24H 680EC Chwasty Mech przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
 1. polecam! Ewelina on 09.08.2021
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Effect 24h 680EC Chwasty Mech 500ml Target
  bardzo dobry produkt spełnił moje oczekiwania bardzo skuteczny

 2. OK gość on 10.08.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  PRODUKT DZIAŁA. POLECAM.

 3. mega herooo on 22.07.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Mega

 4. Polecam! Katarzyna on 12.08.2019
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Jeden z najlepszych produktów w tej dziedzinie moim zdaniem, polecam.

 5. Polecam! Jan on 25.07.2019
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Effect 24h stosuję od długiego czasu, świetny produkt!

 6. ok ogrodnik on 18.10.2018
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  środek faktycznie bardzo dobry, szkoda tylko że producent nie ma większych opakowań

 7. skuteczny, dobra cena ola on 27.09.2018
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  skuteczny, dobra cena

 8. polecam jan on 07.06.2018
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  polecam, jest skuteczny!

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem