Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Ferramol na Ślimaki GR Target

Ferramol na Ślimaki GR Target

Środek przeznaczony do zwalczania ślimaków nagich, zarówno w uprawach gruntowych jak i pod osłonami

13,50 zł

Marka: Target

* Wymagane pola

13,50 zł

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Ferramol na Ślimaki GR Target

Ferramol na ślimaki Target polecany przez ogrodników do walki z tymi szkodnikami. Ferramol jest prosty w użyciu i bezinwazyjnie dla roślin eliminuje problem ślimaków z obszaru, na którym został użyty. Środek jest bezpieczny dla środowiska – ulega rozkładowi w 100%

Sposób działania Ferramolu na Ślimaki GR Target

Preparat skonstruowany jest w formie granulatu gotowego do użycia. Działa przez wabienie ślimaków, które zjadają środek. Po zjedzeniu garnulek ślimaki wracają do swoich kryjówek, gdzie umierają. Dodatkowym atutem jest brak widocznych obumarłych ślimaków na podłożu. Preparat odporny jest na uszkodzenia spowodowane przez warunki atmosferyczne, a po uwilgotnieniu jego działanie jest nawet spotępowane. Wilgotne granule bardziej zachęcają slimaki do spożycia ich.

Zalety Ferramolu na Ślimaki GR Target

  • łatwy w użyciu
  • naturalny skład
  • ulega biodegradacji w 100%
  • zwalcza ślimaki
  • nie posiada okresu karencji

Zastosowanie Ferramolu na Ślimaki GR Target

Preparat może być bezpiecznie stosowany w ogrodzie. Nie ma przeciwwskazań do wykorzystywania go w uprawach warzywnych i owocowych, a także przy roślinach ozdobnych. Sybstancją czynną Ferramolu jest substancja występująca naturalnie w środowisku, dzięki czemu produkt ulega biologicznemu rozkładowi nie zagrażając  roślinom.

Sposób użycia i dawkowanie Ferramolu na Ślimaki GR Target

Preparat należy rozsypać wśród naszych upraw. Dawka 100 g zapewnia ochrone na powierzchni do 40m2. Nie posiada przeciwwskazań do stosowania przez cały sezon.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem