Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Kunagone Na Kuny Skuteczny Odstraszacz Samochód Poddasze 1szt Kunagone Na Kuny Skuteczny Odstraszacz Samochód Poddasze 1szt Kunagone Na Kuny Skuteczny Odstraszacz Samochód Poddasze 1szt Kunagone Na Kuny Skuteczny Odstraszacz Samochód Poddasze 1szt Kunagone Na Kuny Skuteczny Odstraszacz Samochód Poddasze 1szt

Kunagone Na Kuny Skuteczny Odstraszacz Samochód Poddasze 1szt

To mieszanka włosia (selkcjonowany surowiec z wybranych salonów groomerskich) kilku psów różnych ras, poddana obróbce termicznej, z dodatkiem specjalnych substancji zapachowych powodujących odstraszanie dzikich zwierząt.

13,99 zł
Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 11,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Kunagone Na Kuny Skuteczny Odstraszacz Samochód Poddasze 1szt

KUNAGONE polski prodecent, który stworzył unikalne rozwiązanie do odstraszania dzikich zwierząt. Oryginalne, jedyne takie produkty na polskim rynku w bardzo przystępnych cenach.

Producent opracował  pierwszy produkt KUNAGONE na kuny, który został poddany wielu testom, które przeprowadzone zostały w licznych w gospodarstwach domowych jak i w samochodach na terenach, gdzie występowały przypadki częstych szkód wywoływanych przez kuny. Wszystkie takie próby przyniosły bardzo pozytywne efekty i produkt został wprowadzony do produkcji.

KUNAGONE na KUNY to opatentowany polski produkt, który odpiera ataki kun na instalację elektryczną Twojego samochodu. Możemy stosować środek na poddaszach, garażach czy pomieszczeniach gospodarczych.  Intensywność zapachu powoduje, że nieproszeni goście nie mają prawa nas odwiedzać.  Wyzwala intensywny naturalny zapach psa (naturalnego wroga), który odstrasza nie tylko kuny, ale i także inne dzikie zwierzęta.

Skład KUNAGONE na KUNY : mieszanka włosia (selkcjonowany surowiec z wybranych salonów groomerskich) kilku psów różnych ras, poddana obróbce termicznej, z dodatkiem specjalnych substancji zapachowych powodujących odstraszanie dzikich zwierząt. Do przedłużenie działania środka zastosowano wosk roślinny.

Skuteczność działania KUNAGONE na KUNY został potwierdzony podczas wielu prób i badań trwających aż 12 miesięcy. Testy odbyły się w gospodarstwach domowych, w których kuny wyrządzały szkody na strychach, poddaszach i pod maskami samochodów. Sposób działania i skład zostały opatentowane.

KUNAGONE na KUNY - bardzo skuteczna ochrona

  • bardzo długi czas działania - nawet do pół roku od zawieszenia
  • innowacyjna formuła zapewniająca wyjątkową skuteczność
  • wygodna zawieszka pozwalająca na instalacje w dowolnym miejscu przez każdego
  • produkt polskiego producenta
  • bezpieczny dla ludzi i środowiska

Instrukcja: montaż KUNAGONE na KUNY zajmuje dosłownie 2 minuty i nie wymaga użycia żadnych narzędzi.  Prosimy pamiętać, żeby nie umieszczać produktu zbyt blisko silnika lub pasków klinowych. Na poddaszu zalecamy użycie kilku sztuk (2-4 szt. w zależności od metrażu).

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem