Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Lepinox Plus 30g Target Natural Ćma Bukszpanowa Gąsiennice

Lepinox Plus 30g Target Natural Ćma Bukszpanowa Gąsiennice

Ekologiczny środek na ćmę bukszpanową Lepinox Plus Target zwalcza ćmę bukszpanową oraz gąsiennice. Szczególnie polecany do walki z ćmą bukszpanową oraz w ekologicznej ochronie roślin przed gąsienicami.

39,00 zł

Marka: Target

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 8,99 zł

POBRANIE:

Kurier 19,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Lepinox Plus 30g Target Natural Ćma Bukszpanowa Gąsiennice

Warzywa, rośliny owocowe oraz ozdobne są narażone na ataki przez wiele różnego rodzaju szkodników. Zwójki, ćmy, owocówki czy gąsienice to najczęściej spotykane. Jeśli nie zacznie się stosować przeciwko nim odpowiednich środków, mogą bardzo szybko doprowadzić do zniszczenia roślin i upraw. Dobrze zadbać o to, aby przy stosowaniu środków owadobójczych nie uszkodzić samych roślin. I tu przychodzi z pomocą ekologiczny środek na ćmę bukszpanową.

Lepinox Plus Target Natural – preparat przyjazny środowisku

Taki środek to właśnie Lepinox Plus. Ćma bukszpanowa nie jest jedynym zagrożeniem, z którym skutecznie walczy. Możesz posłużyć się nim przeciwko atakujących warzywa i owoce insektom i owadom, jak bielinek kapustnik, skośnik pomidorowy, słonecznica oręzówka, gąsienice motyli sówkowatych czy zwójka krzyżowe czka. Ponieważ jest to ekologiczny środek na ćmę bukszpanową, działa zabójczo wyłącznie na wymienione, nie mając żadnych negatywnych oddziaływań na środowisko naturalne, a także organizmy ludzi oraz zwierząt.

Seretem skuteczności działania jest zastosowanie bakterii bacillus thuringiensis. Szkodniki zatruwają się nimi, a najdalej po 72 godzinach umierają od zatrucia przewodu pokarmowego. Tak właśnie działa Lepinox Plus. Sklep Gardenowo oferuje go w opakowaniu 30 g, a zalecana dawka do zwalczania wszystkich rodzajów szkodników to 10 g preparatu na 5 litrów wody.

Zanim zastosujesz ten ekologiczny środek na ćmę bukszpanową, koniecznie zapoznaj się z zaleceniami producenta dotyczącymi zarówno rozcieńczania, jak i użytkowania. Dzięki temu masz pewność, że osiągniesz zamierzony efekt. Preparat ekologiczny na ćmę bukszpanową powinien być stosowany maksymalnie trzy razy w trakcie jednego sezonu.

Lepinox Plus – skuteczne preparaty w dobrych cenach

Zastanawiasz się, ile może kosztować tak preparat ekologiczny na ćmę bukszpanową, jak Lepinox Plus? Sklep Gardenovo oferuje go w bardzo atrakcyjnej, przystępnej cenie, dzięki czemu nie jest to koszt, który mógłby zniechęcać Cię do dokonania zakupu.

Warto również dodać, że ekologiczny środek lepinox plus ćma bukszpanowa może być używany wraz z innymi środkami ochrony roślin, a także nawozami dolistnymi. Został on dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym. Dlatego zamów już dzisiaj Lepinox Plus – sklep ogrodniczy online Gardenovo dostarczy Ci go w 48 godzin od momentu złożenia zamówienia! Możesz wybrać przy tym taką formę dostawy, która najbardziej Ci odpowiada – kurier, poczta, paczkomat.

Lepinox Plus Target Natural można stosować w uprawie bardzo wielu roślin, ozdobnych, warzywnych oraz owocowych. Poniżej niektóre zastosowania:

 • ćma bukszpanowa - bukszpan
 • zwójka krzyżoweczka - winorośl
 • gąsienice zwójkówek liściowych, zwójka rdzaweczka - grusza, jabłoń
 • owocówka południóweczka, skośnik brzoskwiniaczek - brzoskwinia, nektaryna
 • gąsienice motyli sówkowatych - truskawka (w gruncie i pod osłonami)
 • piętnówka kapustnica, tantniś krzyżowiaczek, bielinek kapustnik - kapusta głowiasta, kalafior, brokuł
 • światłówka naziemnica, gąsienice pomyli sówkowatych - papryka, sałata, ogórek
 • słonecznica oręzówka, gąsienice motyli sówkowatych, skośnik pomidorowy - pomidor (pod osłonami)

Zalecana dawka do zwalczania wszystkich rodzajów szkodników to: 10 g preparatu Lepinox Plus Target na 5 litrów wody.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
 1. ok gość on 25.08.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  polecam

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem